0

Безкоштовні ігри PS Plus на лютий 2023 стали відомі раніше - повний список

Вже за традицією список безкоштовних ігор для підписників PlayStation Plus стає відомий раніше офіційного анонсу. Лютий 2023 не став винятком, і вже зараз ми знаємо список ігор, які отримають підписники пс плюс завдяки інсайдеру, який зливав в мережу і списки ігор з попередніх роздач. За його словами, цього місяця гравці отримають Olli Olli World, Mafia: Definitive Edition, Evil Dead The Game, а також доповнення Beyond Light для гри Destiny 2.

Ось що отримають підписники PS Plus Essentials у лютому 2023

Нижче приведу всі ігри роздачі разом із трейлерами, датами виходу, а також, оцінками на Metacritic.

Olli Olli World

На перший погляд, проста, але надзвичайно захоплююча гра, у якій вам доведеться вжитись в роль скейтера. Гра являє собою динамічний платформер, у якому вам доведеться ухилятись від перешкод, а також виконувати трюки. Візуал хоч і простий, але виконаний у приємному стилі. Також варто зазначити, що гра має велику кількість позитивних відгуків.

Дата виходу: 7 лютого 2022

Оцінка Metacritic: 86/100 від критиків, та 7,8/10 від гравців

Mafia: Definitive Edition

Ремейк першої частини легендарної серії ігор Mafia, яку часто називають "GTA в 60-х". Про саму гру багато говорити не буду, адже вона чудова, та й так більшість людей знають про неї. А ось про ремейк є що сказати. Розпочати слід з того, що це ремейк, а не ремастер. Тобто, гра зроблена з нуля на новому рушії. І виглядає вона чудово, та й грається також, адже розробники виправили деякі помилки з минулого (що програмні, що з точки зору гейм дизайну). Загалом, якщо ви хочете поностальгувати, або ж ви ніколи не грали у Mafia, то зіграти 100% варто, гра вас не розчарує.

Дата виходу: 25 вересня 2020

Оцінка Metacritic: 76/100 від критиків, та 7,0/10 від гравців

Evil Dead The Game

Evil Dead: The Game це гра заснована на однойменній франшизі. В грі є як PvP (гравець про гравця), так і PvE режими. В грі велика кількість відсилок, що прийдеться до смаку фанатам франшизи, але й новачкам гра не дає засумувати. З проблем варто відмітити дисбаланс, на якій жаліються багато гравців.

Дата виходу: 13 травня 2022

Оцінка Metacritic: 72/100 від критиків, та 7,5/10 від гравців

Destiny 2: Beyond Light

Доповнення під назвою Beyond Light привносить новий контент у гру Destiny 2, однак не змінює формулу гри кардинально. Так, у вас з'явиться кілька нових механік, та, однозначно, після отримання DLC бажання грати повернеться, однак, навряд чи надовго, адже базові механіки залишаються такими ж, і якщо вони вам набридли, або не сподобались, то навряд чи це щось змінить. В минулому, гравці жалілись на недостатню кількість контенту за свою ціну, однак, отримати новий контент безкоштовно не так вже й погано, вірно?

Дата виходу: 10 листопада 2020

Оцінка Metacritic: 76/100 від критиків, та 3,9/10 від гравців

Коментарі
Вибір емоджі