0

Західні журналісти розповіли деталі Hogwarts Legacy після раннього доступу

Нещодавно на Youtube майже одночасно вийшла велика кількість прев'ю Hogwarts Legacy від західних журналістів. Вони отримали ранній доступ до гри, та, швидше за все, чекали поки спаде ембарго на публікацію матеріалів. У цій статті я зібрав все, що відомо про Hogwarts Legacy на цей момент, включаючи як відомі факти, так і свіжу інформацію з нових відео, про які йшлось вище. Невеличкий спойлер, але гру хвалять майже за все.

Ось що наразі відомо про Hogwats Legacy

За основу цих фактів я взяв відео від IGN, саме відео буде нижче. Якщо ви добре володієте англійською мовою, то раджу ознайомитись.

Ось, що нам зараз відомо про гру:

  • Події в Hogwarts Legacy розгортаються наприкінці XIX століття, тому в грі майже не буде знайомих за книгами про Гаррі Поттера персонажів. Ні самого Гаррі Поттера, ні, наприклад, Дамблдора ми у проєкті не побачимо. Однак, не все так погано. З того, що відомо зараз, то привид Безголовий Нік точно буде у грі. Хто зна, можливо й другорядні герої також завітають у відеоігровий Хогвартс.
  • Ми граємо за студента, п'ятого курсу і на початку проходження ми маємо повністю поринути у повсякденний навчальний ритм Хогвартсу, відвідуючи різні заняття.
  • На початку ми створюємо свого персонажа – всі оглядачі хвалять гнучкий редактор, який дозволяє налаштувати навіть невеликі особливості обличчя, та створити привабливого героя не важко.
  • Перебувати в Гоґвортсі цікаво – на території замку є різні активності та міні-ігри. Журналіст IGN, наприклад, розповідав про гру у "магічний керлінг". Розробники стверджують, що всього у грі понад 100 побічних завдань.
  • Також журналісти відмічають бойову систему. В минулих частинах ігор по всесвіту Гаррі Поттера, бойова система нагадувала більше шутер, але з використанням чарівних паличок. У новій ж грі, оглядачі відмічають новий рівень. У грі є безліч заклинань, які можна комбінувати між собою, створюючи ефектні комбо. Деякі також відмічають, що події на екрані в цей момент схожі на справжні "магічні дуелі". Бої в грі дуже динамічні - під час боїв завжди потрібно пересуватися, ухилятися від ворожих атак і стежити за їх спеціальними вміннями.
  • У грі можна буде застосовувати "непробачні" закляття Круціо, Імперіус та Авада Кедавра. Це можливо, оскільки у ХІХ столітті у всесвіті Гаррі Поттера вимоги до використання заклинань були менш суворими.
  • "Непробачні" закляття доведеться вивчати за межами Гоґвортсу та їх застосування може позначитися на проходженні та відношенні до нього інших персонажів. Але застосування таких закляття не обов'язково у грі.
  • Hogwarts Legacy з перших хвилин відчувається по-справжньому масштабною грою, яка дає свободу вибору та різноманітність. Світ цікаво вивчати – у ньому безліч секретів та дрібних деталей.
  • Також слід зазначити просто кадри з відео. Вільне пересування на чарівній мітлі чарівним світом виглядає надзвичайно захопливо.

Нагадаю, що гра виходить 10 лютого 2023 на PlayStation 5, Xbox Series та ПК. А також згодом вийдуть версії для PlayStation 4, Xbox One та Nintendo Switch.

Коментарі
Вибір емоджі