0

Wo Long: Fallen Dynasty отримала жахливі відгуки від гравців в Steam

Wo Long: Fallen Dynasty - черговий souls-like, цього разу розроблений Team Ninja, та виданий Koei Tecmo, на релізі мав чималі показники одночасного онлайну. На початку одночасний онлайн гри у Steam сягав 75 000 гравців, а середня оцінка проєкту на Metacritic по всіх платформах - 81/100. Здавалося б, в гри все чудово, однак вона отримала "переважно негативні" відгуки в Steam, де лише 37% відгуків є позитивними. Що ж не так з грою на ПК? Зараз розберемось.

Відгуки на Wo Long: Fallen Dynasty в Steam

Як це часто буває останнім часом, однією з частих проблем ПК релізів є погана оптимізація гри на комп'ютерах. Свіжий проєкт від Team Ninja не став винятком. Однак, крім проблем з оптимізацією, гра також страждає від жахливого керування за допомогою клавіатури та мишки. Це вже стає якоюсь традицією для souls-like проектів на ПК. Далі наведу кілька прикладів того, що пишуть про гру геймери з України та всього світу.

Я отримав цю гру безкоштовно, але відчуваю, що мене пограбували....
percy
Керування камерою за допомогою миші нестерпне з жахливою мертвою зоною та дивною інерцією, це, мабуть, найгірша реалізація камери та миші з часів оригінального Dead Space, поки вони не вирішать цю проблему, я не торкатимуся гри!
I morb hard
Багато багів, під час яких мій друг і бос постійно телепортують вперед і назад на високій швидкості, мій друг телепортується швидше, ніж Хокаге, коли він пробігає повз мене. Керування за допомогою клавіатури та миші надзвичайно неприємне. Я не можу насолоджуватися грою без використання контролера. Попри те, що мені подобається ця гра, з контролером я всеодно не можу довго її грати. Крім того, гра мого друга крашнулась в середині гри, і нам доводиться перезапускати місію заново. Ми обоє використовуємо процесор i5 12-го покоління з RTX2060 і RTX3060ti відповідно з 16 ГБ оперативної пам’яті та встановили гру на SSD, ми впевнені, що наше обладнання більш ніж здатне запускати цю гру. Загальний досвід жахливий, чого я не очікував від цього розробника. Безумовно, це не варте такої ціни. Я зачекаю, поки гра буде фактично закінчена та добре відшліфована. Дякую за читання, гарного дня.
While Crying

Однак, якщо відкинути технічний стан, використовувати контролер, та зосередитись на геймплеї, то гравці відмічають, що гра, з точки зору цікавості та самого геймлпею зроблена не погано. Ось кілька позитивних відгуків від наших співвітчизників:

Усім привіт. Якщо коротко, чому такий низький зараз рейтинг:
1. Більшість очікувало, що оскільки версія для ПК, то буде підтримуватись клава-миш, але гра тільки під геймпад, перед покупкою раджу звернути на це увагу.
2. Оптимізація, вона тут дуже храмає, просадка фпс буває дуже часто, сподіваюся що найближчі матчі виправлять цю помилку.
Wo long це все той же Nioh з частиною від секіро(взяли з цієї гри трохи бойової системи та вертикальності(на більшу частину об'єктів можна забратися)), також є трохи від ДС,а саме система вторгнень у інші світі.Раджу купити гру, в тому випадку, якщо ви фанат соулс лайків, та раджу почекати фіксів графону.  
NeOksana
Не звертайте увагу на відгуки в день релізу бо всі вони стосуються величезних проблем з клавомишкою. Сама гра - це хороший секіролайк в стилі Ніо з хорошою, швидкою та таймінговою бойовкою і звісно ж з гідним левелдизайном та анімаціями. Однозначно рекомендую для проходження, але поки що виключно з геймпадом.
Fireslayer
Дуже гарна помісь Ніо і Секіро. Уся бойова система заточена під парирування, але з підбором характеристик завдяки шмотку і сетових бонусів. Левелдизайн дуже крутий, боси дуже круті, геймплей дуже крутий. Є питання до технічного стану. Іноді щось моргає та геймплейні заставки в 30 кадрах. Також є питання до управління. По перше - з якого переляку парирування прив'язано до увороту а не блоку? Тобто намагаєшся швидко відпарирувати ворожину, а замість цього виходить уворот. По друге і це найгірше що є - це з якого переляку взаємодія з предметами на ту ж клавішу, що й активація магії? Ось, банальна ситуація: йде бій і складним противником, біля нього розкидані трупи гравців яких він вбив, ти хочеш застосувати магію на нього, а замість цього тупо донатиш останню хілку якомусь трупу.Але якщо не зважати на дрібниці гра поки що чудова. Я пройшов 4 мейн квеста і всі допи які були, все круто. Далі буде видно.  
Ministry
Коментарі
Вибір емоджі