0

Безкоштовні ігри PS Plus Essentials та Extra за березень 2023: повний список

Вночі з 23 на 24 лютого компанія Sony проводила презентацію State of Play. На ній, крім всього іншого, було оголошено ігри, які отримають підписники PS Plus у березні 2023. Завдяки презентації ми не тільки дізнались список ігор, які отримають підписники PlayStation Plus Essentials (базової підписки сп плюс), а також ігри для рівня Extra, та навіть одну гру рівня Deluxe.

Безкоштовні ігри для підписників PS Plus Essentials (базова підписка)

У березні на підписників базової пс + чекає 3 гри, 2 з яких не дуже однозначні. Нижче ви зможете побачити список цих ігор разом із короткими описами, датою виходу, та оцінкою на Metacritic.

Battlefield 2042

Остання гра легендарної серії мультиплеєрних шутерів Battlefield. Гра одразу після виходу отримала дуже погані оцінки через низку факторів, серед яких погані рішення щодо змін у геймлпеї, жахливу оптимізацію, відсутністю контенту на релізі та проблему з оновленнями. Гра й досі має купу проблем з продуктивністю, особливо на PlayStation 4. Однак, якщо безкоштовно, то можна і спробувати. Тим паче, що гра багатокористувацька, а в компанії друзів навіть не дуже хороші ігри можуть принести чимало задоволення.

Дата виходу: 6 жовтня 2021

Оцінка на Metacritic: 63/100 від критиків, та в середньому 2.5/10 від гравців

Minecraft Dungeons

Спін-офф всесвітньо відомої гри - Minecraft. Minecraft Dungeons - це діаблоїд у всесвіті та стилістиці майнкрафту. У ньому вам доведеться разом з друзями, або наодинці проходити підземелля, виконувати завдання, битися з босами, та збирати екіпірування, для створення найкращих білдів. Гра має непогані відгуки, а також кооператив, та навіть можливість грати вдвох на одному пристрої. До речі, ще більше ігор, які можна грати разом на одному ПК чи приставці - у нашій статті.

І, до речі, про майнкрафт, у наступному оновленні у гру додадуть новий біом, про що ми також писали ось тут.

Дата виходу: 26 травня 2020

Оцінка на Metacritic: 78/100 від критиків, та 6.5/10 від гравців

Code Vein

Code Vein — це рольова гра у відкритому світі із видом від третьої особи. Події відбуваються в постапокаліптичному антиутопічному середовищі. Її ігровий процес значною мірою натхнений Dark Souls. До речі, гра має не погані відгуки від гравців.

Дата виходу: 27 серпня 2019

Оцінка на Metacritic: 70/100 від критиків, та 7.8/10 від гравців

Ігри для підписників PlayStation Plus рівня Extra

Разом з анонсом списку ігор для попереднього рівня, Sony також раніше оголосила й ігри для підписників рівня екстра.

Rainbow Six Extraction

Ще одна тактична багатокористувацька гра від Ubisoft у всесвіті Тома Кленсі. Гра має неоднозначну думку гравців. Багато хто взагалі не розуміє сенсу цієї гри, коли існує Rainbow Six Siedge, і я тут погоджуюсь.

Дата виходу: 20 січня 2022

Оцінка на Metacritic: 73/100 від критиків, та 5.3/10 від гравців

Ghostwire: Tokyo

Майже всі громадяни Токіо загадково зникли, а потойбічні духи (відомі як Відвідувачі) вторглися в місто. Надприродні сили персонажа гравця починають проявлятися. Поки гравець бореться з духами, що переслідують місто, він стикається з групою в масках Хання, яка може розкрити таємницю дивних подій у Токіо. Сетинг у гри футуристичний, графіка приємна, а геймплейно гра являє собою трохи моторошнуватий шутер.

Дата виходу: 22 березня 2022

Оцінки на Metacritic: 75/100 від критиків, 8.6/10 від гравців

Immortals Fenyx Rising

Immortal Fenyx Rising -  на диво не погана спроба Ubisoft зробити справжню гру, а не ще одну гру сервіс. Гра дуже сильно надихалась The Legend of Zelda: Breath of the Wild, тому якщо ви хочете пограти у щось, що схоже на цю легендарну гру, то можете спробувати творіння Ubisoft.

Дата виходу: 3 грудня 2020

Оцінки на Metacritic: 77/100 від критиків, та 7.6/10 від гравців

Безкоштовна гра для рівня підписки Deluxe - Uncharted: Nathan Drake Collection

Цього разі і підписники рівня Deluxe не залишились без приємних сюрпризів. Цього місяця на них чекає не набір класичних ігор, а відносно нова гра, на основі легендарної серії - Uncharted: Nathan Drake Collection.

Дата виходу: 9 жовтня 2015

Оцінки на Metacritic: 86/100 від критиків, та 8.6/10 від гравців

Коментарі
Вибір емоджі