0

Remedy оновила інформацію про статус розробки ремейків Max Payne 1-2, Alan Wake 2 та Control 2

У звіті за 2022 рік студія Remedy розкрила інформацію щодо стадій розробки своїх наступних ігор. До списку проєктів, про які нам стало відомо більше, увійшли ремейки 1 та 2 частини Max Payne, Alan Wake 2, Control 2, Codename Condor, Codename Vanguard.

Відтак, стало відомо, що студія все ще планує випустити гру Alan Wake 2 у 2023 році. За словами студії, проєкт знаходиться на завершальній стадії, та вийде на PlayStation 5, Xbox Series, та ПК. На ПК гра буде ексклюзивом Epic Games Store.

В свою чергу Control 2, Codename Condor та Codename Vanguard знаходять на етапі перевірки концепції. Розробники кажуть, що на цьому етапі створюється демка, частинка гра за якість близька до фінальної. Цю частину тестують та дають спробувати фокус групам, щоб зрозуміти чи ідея працює, знайти потенційні проблеми.

А ось що стосується ремейка Max Payne 1-2, то він знаходиться на етапі концепту. На цій стадії проробляють дизайн, візуальний стиль, сюжет, персонажів та роблять іншу підготовчу роботу. Тобто з цього етапу до релізу гри може пройти не один рік.

Над чим зараз працює Remedy

Також в документу був короткий опис до кожної з ігор, про які мова йшла раніше.

  • Control 2 - сиквел відомої гри Control, у якому розробники обіцяють "безпрецедентну подорож у світ, який кине виклик очікуванням". Гра створюється для PS5, Xbox Series та ПК, і має вийте цього року.
  • Alan Wake 2 - також сиквел відомої гри від Remedy, перша частина якої виходила ще на поколінні PS3 та Xbox 360 у 2010 році, та була сурвайвл-хорором. У сіквелі розробники обіцяють запропонувати більш звивисте, багатошарове та глибоке занурення у світ, представлений у першій грі. Також нагадаю, що за словами Remedy, події в Alan Wake та Control відбуваються в одному всесвіті.
  • Max Payne 1 та Max Payne 2 - культові нуарні шутери переробляються на движку Northlight як один загальний тайтл для PlayStation 5, Xbox Series і ПК. Ремейк створюється з пошаною до оригінальних ігор і запропонує сучасній аудиторії захоплюючий ігровий досвід.
  • Codename Condor - кооперативна PvE-гра у всесвіті Control для чотирьох гравців. Після вторгнення Найстаріший будинок виявився ізольованим. Усередині в пастці залишився залишок Федерального бюро контролю, якому належить об'єднатися і дати відсіч небезпечним надприродним ворогам, щоб відновити контроль над будинком. Гра створюється для Xbox Series, PlayStation 5 та PC.
  • Codename Vanguard - новий IP, що є умовно-безкоштовним мультиплеєрним PvE-шутером від третьої особи. Це буде перша сервісна гра Remedy. Проєкт запропонує поєднання сучасної побудови світу із захоплюючою розповіддю. Розробляється на Unreal Engine. Remedy. Вийти має на PS5, Xbox Series та ПК.
Коментарі
Вибір емоджі