0

Valve офіційно анонсували Counter-Strike 2

Valve офіційно анонсувала Counter-Strike 2. На Youtube каналі компанії вийшла серія відео, у яких демонструються особливості нової гри у порівнянні з Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO). Valve планує випустити CS 2 вже цього літа.  По суті, гра являє собі повністю перероблену cs go на Source 2. Завдяки новому рушію, на нас чекає "найбільший технічний стрибок в історії серії", якщо вірити розробникам.

Назарі відомо, що це буде не окрема гра, а масштабне оновлення для Counter-Strike: Global Offensive. З приємних новин, всі предмети гравців з оригіналу будуть перенесені у нову гру, при цьому, що очевидно, зросте візуальна якість цих предметів.

Ось що відомо про Counter-Strike 2 зараз

Нижче є список того, що відомо про CS 2 станом на зараз:

  • Візуально гра була повністю перероблена, гравці відчують сильний стрибок у візуалі при оновлені.
  • Серверна частина була сильно перероблена, завдяки чому розробники обіцяють "нулевий" тікрейт. В новій версії такого поняття як тікрейт не буде в принципі. Раніше сервер оновлював інформацію з певними інтервалами, "тіками". Завдяки новій архітектурі, сервер буде одразу дізнаватись, що зробив гравець, та оновлювати інформацію.
  • Ефекти були кардинально перероблені, особливо дим. Тепер він буде реагувати на оточення. Наприклад, дим будуть розганяти постріли, він зможе проникати у двері чи вікна, та реагувати та взаємодіяти з новим світлом.
  • Звук також зазнав кардинальних змін. Завдяки новому рушію, орієнтування у просторі за допомогою звуку стане ще точнішим.
  • Багато карт були сильно змінені або перероблені з 0. Завдяки новим текстурам, освітленню нового рушія, відображенням старі карти заграють новими барвами.

Бета-тест CS2 вже стартував, однак, не для всіх

Також компанія оголосила, що тест нової версії гри вже розпочався, однак, для обмеженої кількості гравців. В міру тестування, все більше гравців зможуть отримати доступ до тестування гри.

Наразі не відомо, чи є якісь критерії для відбору, щоб отримати запрошення на тест. Однак, вже зараз гравці почали повідомляти про отримання запрошень. Якщо вам пощастило, ви отримаєте повідомлення про запрошення до тесту у головному меню CS:GO.

Трейлери нової Counter Strike

Нижче ми зібрали всі трейлери нової гри, які зараз є на офіційному каналі Valve на Youtube.

У цьому відео продемонстрований новий візуал гри та оновлені карти. У цьому ж відео можна знайти порівняння між старими та новими картами.

У цьому відео продемонстровані перероблені смоки (димові гранати), а також показані всі їхні нові особливості.

А у цьому відео розповідають про нову серверну частину та про тікрейт. Як він працював раніше, та як все буде працювати зараз.

Коментарі
Вибір емоджі
ShadowMark575
ShadowMark575
02.04.2023, 10:46

Звучить поки що нормально, подивимось як буде виглядати і працювати гра після оновлення ✨✨✨

Reply

Відповісти

HeizenHerz
HeizenHerz
02.04.2023, 14:55

Некстген. Саме прикольне новий дим

Reply

Відповісти

ShadowMark575
ShadowMark575
02.04.2023, 22:22

Так, можна придумати багато нових тактик 🔥🔥🔥

Reply

Відповісти

User Avatar
chodoneo
12.07.2023, 10:20

Тим часом Esportal (CS:GO матчмейкінг платформа зі значною частиною дев команди з України) вже додав підтримку CS2: https://esportal.com/en/cs2

Reply

Відповісти