0

Інсайдери розповіли нові деталі про Avatar: Frontiers of Pandora

Останнім часом мережею почало ширитись все більше деталей про гру Avatar: Frontiers of Pandora, під видавництвом Ubisoft. Інформацію надають як офіційні джерела, так і велика кількість інсайдерів. І, на жаль, багато з нових фактів не вселяють надію на майбутню гру по аватару. Судячи з усього, на нас чекає ще одна типова гра від Ubisoft у найгіршому розумінні цих слів.

У цій статті я зібрав все, що стало відомо про гру останнім часом.

Що відомо про Avatar: Frontiers of Pandora зараз?

Як я і писав, зараз велика кількість інсайдерів почали розповідати нові деталі про майбутню гру. І, враховуючи кількість інсайдів та зливів, закрадається думка, що компанія сама зливає необхідну інформацію для тестування реакції аудиторії, адже більшість нової інформації викликає неоднозначну, а часто і негативну реакцію у геймерів.


Злиті скриншоти та вид від першого лиця

Інсайдер під нікнеймом ScriptLeaksR6< виклав у Twitter два нових скриншоти з майбутньої гри. Сам інсайдер викликає довіру, адже раніше він виклав у мережу арти Assassin’s Creed: Mirage та бонуси за передзамовлення гри. Взагалі він займається дата майнингом Rainbow Six: Siege, однак, періодично дістає інформацію і про інші ігри Ubisoft.

Скриншот Avatar: Forntiers of Pandora

На першому скриншоті ми бачимо На'ві верхи на крилатому гірському банші над пишним зеленим лісом. І ще тут, чомусь, голови деяких тварин замінені на фото генерального директора Ubisoft, Іва Гіллемо. Загалом виглядає так, ніби це скриншот з якогось промо або скриншот кат сцени з середини гри.

Скриншот Avatar: Frontiers of Pandora

Другий скриншот більш цікавий. Перше, що тут впадає в очі - це вид від першого лиця та стрільба по роботу. Також на фоні видно вибухи та база людей. Якщо зображення дійсно правдиві, то на нас чекає екшн-шутер від першої особи в стилі Far Cry.

Також інсайдер зазначив, що у нього є відео геймплею і він зможе поділитись ним найближчим часом.


Відкритий світ на новому континенті

Після зливу скриншотів цей же інсайдер поділився новими подробицями Avatar: Frontiers of Pandora. За його словами гравцю доведеться взяти на себе роль дитини наві, якого у дитинстві викрали люди. Головною ціллю героя буде повернення до рідного клану та захист Пандори, а відбуватися все це дійство буде у локаціях, раніше не продемонстрованих у фільмах.

У грі будуть класичні крафт та прокачка, буде можливість користуватись як зброєю наві, так і людей, та кастомізувати вигляд героя.

Пересуватися світом можна буде за допомогою власного банші, а події будуть відбуватись на часовому проміжку між 1 та 2 фільмом.


Сезонний пропуск, онлайн елементи та донатна валюта

І ось зовсім недавно стали відомі нові подробиці. За словами все того ж інсайдера, у гру будуть додані сезонний пропуск та донатна валюта. Також очікується онлайн режим та кооператив, але ніяких подробиць поки про ці елементи немає.

Останні новини зменшують надію на хорошу гру навіть у самих вірних фанатів Ubisoft, адже одноманітні ігри сервіси у відкритому світі від Ubisoft всім вже трохи набридли. Тут для повного комплекту лише NFT не вистачає, і тоді це стане грою-мрією для Ubisoft.

А які у вас очікування від нової гри по відомій франшизі? Вийде у Ubisoft створити цікаву гру? Діліться своєю думкою у коментарях.

Коментарі
Вибір емоджі