0

E3 2023 була відмінена

Стало відомо, що найбільша, у минулому, ігрова виставка E3 була відмінена. Нагадаю, що цього року Е3 планувала повернутись до очного проведення заходу, як це було раніше. Про це повідомляють журналісти IGN. За їх словами, вони отримали електронний лист, який Electronic Software Association (ESA) (організатори Е3) розіслали своїм партнерам. У ньому йдеться про те, що захід було скасовувано у зв'язку зі слабкою зацікавленістю розробників та видавців ігор.

E3 залишається нашою улюбленою подією та брендом. Версія 2023 року не викликала сталого інтересу, необхідного для її проведення таким чином, щоб продемонструвати розмір, силу та вплив нашої галузі.
Лист ESA

Що сталося з Е3?

У Е3 вже давно виникали проблеми із проведенням своїх виставок. Напевно, найбільшого удару свято зазнало із початком пандемії коронавірусу. Звісно, через обмеження переміщення про проведення очної виставки не могло і йтися. Організатори намагались перенести шоу у онлайн, але не зазнали успіху.

Оскільки Е3 не проводилось, багато компаній почали проводити свої особисті онлайн події, типу State of Play, Ubisoft Forward та інших. Інші компанії звернули свою увагу на Summer Game Fest, який організовує Джеф Келлі.

Цього року Е3 планувала повернутись до фізичного проведення події, однак партнери почали один за одним відмовлятись від участі у шоу. З початку це були великі власники платформ, а потім і інші видавці, серед яких Ubisoft, Tencent, Sega та інші. Зрештою, Е3 довелось скасувати.

Коментарі
Вибір емоджі
ShadowMark575
ShadowMark575
02.04.2023, 10:40

Press F to pay respect 😢

Reply

Відповісти

LLeeepps
LLeeepps (Назарій Семенюк)
02.04.2023, 11:44

F

Reply

Відповісти

HeizenHerz
HeizenHerz
02.04.2023, 13:44

Жі єсть ¯\_(ツ)_/¯

Reply

Відповісти

sovRtko
sovRtko
02.04.2023, 22:13

Ну що ж, дійсно “F”😥

Reply

Відповісти