1

Mordhau і Second Extinction безкоштовно в Epic Games Store

Як і було обіцяно, 13 квітня цифровий магазин Epic Games Store почав розповсюджувати середньовічний мережевий слешер Mordhau, який досі знаходиться в ранньому доступі, та кооперативний шутер Second Extinction.

Mordhau безкоштовно

Mordhau

Mordhau пропонує брати участь у запеклих боях для десятків користувачів (до 64) у правдоподібному вигаданому світі. Гра вийшла майже чотири роки тому, але продовжує отримувати патчі.

Щоб стати власником безкоштовної копії Mordhau в Epic Games Store, не потрібно ніяких додаткових маніпуляцій: потрібно лише зайти на сторінку гри і натиснути «Отримати». Товар автоматично приєднується до розрахункової відомості.

Second Extinction безкоштовно

Second Extinction

Second Extinction пропонує вам приєднатися до лав бійців, щоб відвоювати Землю від динозаврів-мутантів. Гра мала вийти з раннього доступу ще в жовтні 2022 року, але тепер повний реліз очікується до кінця 2023 року.

Роздача Mordhau та Second Extinction закінчується 20 квітня.

Також 20 квітня завершується весняний розпродаж Epic Games Store, який стартував 6 числа, зі знижками до 75%. З повним переліком акційних товарів можна ознайомитися на окремій сторінці магазину.

Коментарі
Вибір емоджі