0

В 10 сезоні Fall Guys додадуть редактор рівнів

Пам'ятаєте гру Fall Guys: Ultimate Knockout, яка на релізі збирала величезні черги гравців, бажаючих спробувати незвичайний батл рояль? Виявляється, що гра досі розвивається та продовжує отримувати оновлення, нові сезони та контент, хоч і кількість гравців сильно просіла останнім часом.

Так ось, видання Insider Gaming, відомого ігрового інсайдера Тома Хендерсона повідомило, що у 10 сезоні у Fall Guys додадуть довгоочікуваний редактор рівнів для гравців. Тобто відтоді гравці зможуть самі створювати свої рівні та ділитись з ними з іншими гравцями та друзями. Це те, чого гравці чекали ледь не з релізу гри. І виглядає так, що це можу бути тією подією, яка знову приверне увагу гравців до гри, таке вже було, коли гра стала безкоштовною (free to play). Тоді також падаючий онлайн стрімко зріс у десятки разів.

А ви що думаєте? Допоможе це повернути популярність фол гайс? Пишіть свою думку у коментарях!

Що таке Fall Guys

Для тих хто забув, або свого часу пропустив гру, то Fall Guys - це дуже весела та динамічна гра, яка чимось нагадує жанр battle royal. У ній набору гравців пропонується взяти участь у списку змагань, але перемогти зможе лише один.

У гри дуже приємний зовнішній вигляд, звуки, музика, а також цікавий геймплей, особливо для компанії. Доступна гра на Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series та ПК.

На релізі гра отримала позитивні відгуки від преси та гравців, а максимальний онлайн в Steam становив 170 000 гравців одночасно, і це вже не говорячи про PlayStation, де гра вийшла одразу у PS Plus. Однак зараз, на жаль, онлайн гри становить всього близько 3 000 гравців.

Коментарі
Вибір емоджі
Blumhouse22
Blumhouse22 (Сергій Воронов)
15.04.2023, 11:22

Непогана гра, але потрібно на постійній основі підтримувати інтерес до неї, так що редактора рівнів на довго не вистачить. Хоча я вже бачу як створюють замок з RE4 з купой кімнат і пасток. Але подивимось на скільки буде гнучкий редактор.

Reply

Відповісти

LLeeepps
LLeeepps (Назарій Семенюк)
15.04.2023, 11:28

Гра дійсно хороша, однак розробники, на мою думку, самі винні у тому, що онлайн просідає постійно. То сезони відкладають, то великих оновлень довго немає. Нещодавно спробував пограти, то чекав досить довго, поки у лобі зберуться люди. І це при тому, що не так давно розробники зменшили кількість гравців з 60 до 40, якраз для того, щоб швидше збиралися гравці на гру.🤷‍♂️ Однак редактор рівнів (якщо він буде хорошим та буде дозволяти багато) може дійсно повернуть життя грі.

Reply

Відповісти