0

Анонсована онлайн гра по квидічу: Harry Potter Quidditch Champions

Неочікувано для всіх Warner Brothers Games анонсували нову гру у всесвіті Гаррі Поттера, цього разу по фантастичній грі у всесвіті поттеріани - квидічу. Зараз особливо багато про гру не відомо. Називатися гра має Harry Potter: Quidditch Champions, та вже зараз розпочався запис на плей-тест гри. Записатися можна за посиланням.

Напевно, це одна з причин, чому у Hogwarts Legacy квидіч був відсутній, що я підмічав у моєму огляді на Hogwarts Legacy. Тоді я припускав, що квидіч можуть додати в одному з DLC до гри, однак, у компанії виявились інші плани на цю забаву з книг та фільмів.

Нова гра по квидичу у всесвіті Гаррі Поттера

Як видно з тизеру, візуально гра буде виконана у трохи мультяшному, але приємному стилі. Особисто мені графіка чимось нагадує Fortnite.

Стосовно геймплею особливо багато поки не відомо. Це буде багатокористувацька онлайн гра про квидіч, я кому гравцям доведеться змагатись у відомій грі зі всесвіту Гаррі Поттера. У грі буде 4 класи, вже відомі фанатам серії, серед яких ловець, воротар та інші.

Розробники називають гру динамічною, та акцентують увагу на тому, що це повноцінна та самостійна гра.

Будемо чекати, що буде далі. Особисто я спробував записатися на тест, однак сайт видає помилку. Цікаво подивитися, що за гра вийде, особливо враховуючи те, що сам по собі квидич дуже не збалансований. Деякі гравці думали, що у Hogwarts Legacy його не додали через проблеми з балансом. А ось як цю гру адаптували під мультиплеєр викликає ще більше питань.

Коментарі
Вибір емоджі
Blumhouse22
Blumhouse22 (Сергій Воронов)
17.04.2023, 22:15

Думаю після такого доброго старту Hogwards Legacy, вони повинні зробити щось дуже цікаве. Дякую за вашу роботу

Reply

Відповісти

LLeeepps
LLeeepps (Назарій Семенюк)
18.04.2023, 18:19

Сподіваюсь, що буде щось цікаве. Однак, знаючи жадібність видавців останнім часом, та стан індустрії загалом, то не здивуюсь, якщо це буде FIFA на мітлах, як зауважив коментатор нижче) За коментар та підтримку дякую❤️

Reply

Відповісти

iamgodofatheist
iamgodofatheist
18.04.2023, 13:15

Дуже цікаво на це подивитись, звісно, але за відчуттями буде щось штибу фіфи у магічному світі

Reply

Відповісти

LLeeepps
LLeeepps (Назарій Семенюк)
18.04.2023, 18:17

Також маю такі побоювання. Вже бачу як гравці будуть вибивати Гаррі Поттера з місцевих "паків", якщо такі будуть😂

Reply

Відповісти