0

Гравці масово занижують оцінки DLC Burning Shores для Horizon Forbidden West

Після виходу DLC для Horizon: Forbidden West під назвою Burning Shores в мережі ширяться одразу кілька скандалів, пов'язаних із грою. У зв'язку із цим, як тільки на Metacritic з'явилась можливість оцінювати доповнення звичайним користувачам - багато геймерів кинулися ставити мінімальні оцінки ля нього.

На момент написання статті рейтинг DLC серед гравців складає всього 2.8/10.

Оцінки користувачів на Metacritic для Horizon Burning Shores

Відгуки геймерів на Horizon Burning Shores

Як я і говорив раніше, гравці не задоволені одразу кількома моментами, пов'язаними із доповненням. Першій категорії гравців не подобається те, що DLC доступне лише власникам PlayStation 5, хоча сама гра виходила і на PS4.

Таким чином, якщо ви пройшли гру на пастгені, і хочете продовжувати грати, для вас залишається лише купувати PS5, що звісно викликало злість у шанувальників, ось що вони пишуть:

Варто було зробити HFW PS5 ексклюзивом від самого початку. Обмеження DLC лише для PS5 - це ляпас усім власникам PS4, які добросовісно придбали базову гру. Я злий? Так, чорт забирай, так.
Nehalynnia

Іншим же гравцям (яких в рази більше) не сподобалась ЛГБТ пропаганда. Якщо обійтись без спойлерів, то у доповненні вам дадуть вибір, внаслідок якого, Елой (головна героїня) зможе завести романтичні стосунки із іншою дівчиною.

І якщо попередня ситуація викликала негатив у відносно невеликої частини геймерів, то ось це обурило на багато більше людей:

Ще одна гра, зіпсована гей-політикою, і заради чого? Люди просто хочуть розважатися, а не піддаватися індоктринації. Sony має бути обережною, тому що багато брендів постраждали через те, що пріоритетом для них стала бізнес-політика. Я більше ніколи не куплю гру Horizon.
Rodrigo32
Дуже розчаровує рішення Guerrilla, ви просто зруйнували чудового персонажа і гру, яку люди люблять, навіщо вам ускладнювати ситуацію з ЛГБТ-персонажем? Це розбило мені серце, і я просто вирішив припинити грати в майбутні ігри Guerrilla, які вони будуть розробляти з сьогоднішнього дня
Vangka
Візуально виглядає круто, але як щодо розповіді? Елой Лесбійка! Що ви робите, Sony & Guerilla, насправді? Припиніть робити це зі своїми персонажами. Це жахливий сюжет, ви створюєте чудовий світ, і абсолютно жахливі другорядні персонажі. Погані, дуже погані. Я люблю цю франшизу, і я не хочу бачити, як ви її знищите. Зараз я починаю думати про 3 частину, і це мене лякає.
GSh773

І це лише маленька частина усіх відгуків.

А ви що думаєте про таке рішення розробників? Все на стільки погано, чи те, що гравцю дають вибір трохи злагоджує ситуацію? Діліться своїми думками у коментраях!

Коментарі
Вибір емоджі
Blumhouse22
Blumhouse22 (Сергій Воронов)
23.04.2023, 17:04
(відредаговано)

Чому фанати Xbox не так панікують коли наприклад ігри не виходять такі як Resident Evil 4, Hi-Fi Rush. Чому не реагують так на ігри котриі випускала країна терорист. Дивні подвійні стандарти 🤔Дякую за вашу роботу

Reply

Відповісти

LLeeepps
LLeeepps (Назарій Семенюк)
23.04.2023, 18:27

Та тут проблема в тому, що вийшла гра на PS4 та PS5, а ось DLC лише для PS5, і тепер власники PS4 жаліються.

Reply

Відповісти

Blumhouse22
Blumhouse22 (Сергій Воронов)
23.04.2023, 18:31

Це було очікувано, тому що PlayStation 4 вже дуже стара. І навіть якщо не брати до уваги те що розробники казали про те чому вони випустили тільки на PS5. То Sony не вигідно ще десятиліття випускати ігри на Ps4. І впринципі вони так довго виходять на цій платформі тільки тому що був дефіцит консолей нового покоління. Але це виключно моя суб'єктивна думка.

Reply

Відповісти

LLeeepps
LLeeepps (Назарій Семенюк)
24.04.2023, 18:41

Ну з точки зору компанії все вірно, потрібно ж їм якось пересаджувати користувачів на PS5. Однак, і гравців можна зрозуміти, коли гру дали пройти, а ось щоб пограти ще, купи консоль за 500$

Reply

Відповісти