0

Анонсовано гру з фотореалістичною графікою Unrecord. Ось що зараз відомо про гру

Нещодавно інді-студія з Франції показала геймплей гри Unrecord з фотореалістичною графікою на Unreal Engine 5. І дійсно, візуал у ігри виявився на стільки вражаючим, що багато геймерів засумнівалися у тому, що це реальна гра, а не просто запис з камери. Тим паче, що камера у грі розташована досить цікаво. Все виглядає так, ніби це запис з нагрудної камери поліцейського.

Розробники говорять, що це буде крутий детективний тактичний шутер, із системою діалогів та прийняття рішень, які будуть впливати на сюжет. Також серед особливостей слід зазначити, що у грі можна буде вільно керувати руками героя.

Зазвичай, якщо ігри хизуються крутою графікою, то це все, чим вони можуть зацікавити, однак, розробники запевняють, що сюжетна частина у грі буде тримати в напрузі та зроблена дуже якісно.

Перший трейлер гри Unrecord нижче.

Геймплей та трейлер в Unrecord справжні?

Як я і писав раніше, дуже багато геймерів засумнівалися, що ця гра реальна, і мережею почали ширитись сумніви, ніби це просто запис з камер. Однак, у гри знайшлись і захисники, які знаходили різні малопомітні баги зі світлом та іншим, що ніби-то доводило, що це дійсно графіка.

Палкі суперечки не вщухали і розробникам довелось доводити, що ця гра реальна. Вони випустили нове відео, у якому видно цю ж локацію з інтерфейсом Unreal Engine. По сцені розробник вільно переміщувався.

IGN пограли у демку Unrecord

Однак, деяким людям і цього виявилось мало. І щоб нарешті всім довести, що гра справжня, розробники дали доступ до демки журналістам з IGN. Вони пограли в неї та випустили відео. Відео IGN прикріплю нижче.

Системні вимоги Unrecord

До того ж розробники заявляють, що вони зможуть досить добре оптимізувати гру, що дозволить вам насолодитися неї навіть на "не найпотужнішому ПК". Студія навіть припускає вихід гри на консолях, однак точної інформації та списку платформ поки немає.

Хоча розробники і зауважуються, що на відносно старих машинах Unreal Engine 5 може працювати не дуже добре.

А що ви думаєте про гру? Вірите розробникам? Графіку поріжуть, чи гра такою і вийде? Діліться своїми думками у коментарях.

Коментарі
Вибір емоджі
Blumhouse22
Blumhouse22 (Сергій Воронов)
26.04.2023, 12:08

Виглядає дуже гарно, було б круто побачити її у VR. Але питання який сюжету і час котрий потрібен розробникам щоб вона пішла на золото

Reply

Відповісти

LLeeepps
LLeeepps (Назарій Семенюк)
27.04.2023, 11:54

Ну і ще питання, як сильно графіку поріжуть перед виходом. Гадаю, приклад першого Watch Dogs всіх навчив, що вірити у відосики до виходу гри не варто)

Reply

Відповісти

IvanVaniaIvan
IvanVaniaIvan
01.05.2023, 20:32

Графіку може і не поріжуть, питання в тому чи зможе хоча б хтось її запустити на максимальних налаштуваннях.

Reply

Відповісти