0

Великобританія заблокувала угоду між Microsoft та Activision

Управління по конкуренції та ринках Великої Британії (СМА) опублікувало фінальний звіт по угоді про покупку Activision компанією Microsoft. Управління прийшло до висновку, що якщо купівля станеться, то це принесе шкоду хмарній ігровій індустрії та зрештою призведе до зменшення "інновацій та вибору" для британських геймерів.

Microsoft займає сильні позиції в хмарних ігрових сервісах, і докази, доступні CMA, показали, що Microsoft вважатиме комерційно вигідним зробити ігри Activision ексклюзивними для свого власного хмарного ігрового сервісу.
 Офіційна заява СМА

Microsoft та Activision вже готують апеляцію на рішення СМА

Тим часом Microsoft не втрачає надію на успіх. За словами віцеголови та президента Microsoft, Бред Сміта, компанія залишається відданою цій угоді та будуть активно оскаржувати рішення управління, а саме управління "не розуміє, як насправді працюють хмарні технології"

Ми залишаємося повністю відданими цьому придбанню та будемо оскаржувати. Рішення CMA відкидає прагматичний шлях вирішення проблем конкуренції та перешкоджає технологічним інноваціям та інвестиціям у Сполученому Королівстві.

Ми вже підписали контракти, щоб зробити популярні ігри Activision Blizzard доступними ще на 150 мільйонах пристроїв, і ми продовжуємо посилювати ці угоди за допомогою регуляторних заходів. Ми особливо розчаровані тим, що після тривалих обговорень це рішення, здається, відображає неправильне розуміння цього ринку і те, як насправді працює відповідна хмарна технологія
Бред Сміт, віце-голова та президент Microsoft

"Факти на нашому боці" - Боббі Котік впевнений, що Microsoft зможе придбати Activision

Activision, як не дивно, також відреагувала на рішення СМА. Офіційно позицію компанії висловив її головний виконавчий директор Боббі Котік у відкритому листі. За його словами, хоча рішення СМА заблокувати угоду не є хорошою новиною для компанії, однак "це далеко не останнє слово".

Котік пообіцяв приєднатися до Microsoft в оскарженні цього рішення  і сказав, що вже почав оскарження в апеляційному суді Великої Британії.

Це злиття - складний процес, і я знаю, що не тільки я розчарований перешкодами та затримками. Ми звикли до культури компанії, яка швидко рухається до досягнення великих цілей, тому важко, коли ми не можемо завершити справу у нашому звичному енергійному темпі.

Ми будемо продовжувати наполягати на своєму, тому що знаємо, що це злиття піде на користь нашим співробітникам, широкому колу британських технологічних працівників та гравцям по всьому світу.

Я збираюся зробити все, що в моїх силах, щоб захистити нас і допомогти регуляторам зрозуміти конкурентну динаміку в нашій галузі. Я впевнений, що, незалежно від того, чи ми працюємо самостійно, чи об'єдналися з іншою компанією, ми є однією з найсильніших компаній у нашій галузі, готовою до подальшого зростання, спираючись на нашу неймовірну інтелектуальну власність.
Боббі Котік

Як відреагував ринок та ігрова індустрія на новину про угоду Microsoft та Activision

Багато аналітиків були дуже здивовані тим, що СМА прийняла таке рішення. Ще кілька днів тому провідні аналітики були впевнені, та запевняли у своїх інтерв'ю, що Велика Британія одобрить угоду, однак, цього не сталося.

Також одразу ж після новини, акції Activision втратили більше 10% від своєї ціни. До заяви СМА вони коштували 86$, а на момент написання статті ціна складає 77$, тобто ціна акцій впала на трохи більше ніж навіть 10%.

Коментарі
Вибір емоджі
Wolverine
Wolverine (Roman )
27.04.2023, 00:15

Очікувано, але чому тільки у майки? як по мені другі компанії також лихо принесуть, постійні покупки других студій, забирають авторство собі й нічого не роблять, ось це справа так регулятор? якщо не майки, то соні, відчуваю виправдання регулятора "це інше", а ось відбирати не пробували? а так це ж інше. Бажаю успіху сайту 😍💙💛

Reply

Відповісти

LLeeepps
LLeeepps (Назарій Семенюк)
27.04.2023, 11:52

Дякую з коментар ❤️

Reply

Відповісти

Dintsay
Dintsay
29.04.2023, 21:51

Не маю особливої та цінної думки з цього приводу, тож просто подякую за новину. 👍

Reply

Відповісти