0

Журналісти залишись задоволеними Star Wars Jedi: Survivor

В мережі почали з'являтись огляди, оцінки та відгуки професійних ігрових критиків та журналістів на нову гру від Respawn Entertaiment: Star Wars Jedi: Survivor. Це продовження Star Wars Jedi: Fallen Order, яка свого часу також зібрала хороші відгуки та заслужила любою багатьох гравців.

Загалом критики та журналісти залишилися задоволеними. Гру хвалять за те, що вона змогла покращити механіки першої гри та привнести дещо нове. Загалом, виглядає так, що у Respawn вийшов хороший сиквел.

Оцінки та відгуки Star Wars Jedi: Survivor

Як я і писав, критики залишилися задоволеними грою. На момент написання статті, оцінка PS5 версії на Metacritic сягає 86 балів зі 100.

Оцінка Star Wars Jedi: Survivor на Metacritic

На OpenCritic ситуація схожа. Гру рекомендують 90% оглядачів.

Оцінка Star Wars Jedi: Survivor на OpenCritic

Нижче наведу кілька підсумків з оглядів для прикладу того, що пишуть журналісти про гру.

PC Gamer називають гру "ідеальним сиквелом", хоч і відмічають деякі проблеми з продуктивністю:

Star Wars Jedi: Survivor - це чудовий сиквел і весела історія про Зоряні війни, але, можливо, варто зачекати заради кращої продуктивності.
PC Gamer, 80/100

В IGN також захоплюються грою:

Якщо Respawn випустить третю гру на кшталт Star Wars Jedi: Survivor і Fallen Order, це буде найкраща трилогія "Зоряних воєн" за останні 30 років, без сумніву.
IGN, 9/10

У Game Informer відмічають, що розробники явно провели аналіз помилок попередньої гри, завдяки чому нова гра стала "гідною еволюцією".

Розробники з Respawn Entertainment явно застосували зважений і вдумливий підхід до аналізу того, що спрацювало, а що ні, у своїй останній грі про "Зоряні війни", і Jedi: Survivor відчувається як гідна спроба еволюції. Вона передає магію "Зоряних воєн" так само добре, як і все, що є в нинішньому каноні, і є зоряною пригодою в її власному розумінні.
Game Informer, 9.3/10
Коментарі
Вибір емоджі