0

Претендент на гру року: у мережі з'явились оцінки The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

У мережі почали з'являтись перші відгуки на нову гру у серії Зельда: The Legends of Zelda: Tears of the Kingdom. Професійні ігрові критики та журналісти залишилися в захваті, а деякі навіть пророкують грі звання "гри року".

Нагадаю що раніше я писав про те, що передня частина серії - The Legendo of Zelda: Breath of the Wild стала найкращою грою всіх часів за версією журналу GQ, про що я писав у статті.

Якщо ж ви ще не бачили геймплею нової Зельди - раджу ознайомитись ось з цим матеріалом.

Оцінки The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

На момент написання оцінка гри на OpenCritic сягає 97 балів, а рекомендують гру 100% критиків.

Оцінки The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom на OpenCritic

На Metacritic ситуація майже аналогічна. гра набрала 96 балів зі 100 можливих.

Оцінки The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom на Metacritic

Відгуки та огляди The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Нижче відібрав короткі резюме з відгуків та оглядів відомих видань:

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom - це незбагненне продовження, що розширює світ, який і без того здавався наповненим понад усякі очікування, і піднімає планку ще вище, аж до хмар.
IGN, 10/10
Майже кожна зустріч, чи то головоломка, чи то битва, має бути переосмислена. Це змушує вас думати по-новому. У мене вже не було тих мурашок по шкірі, коли я досліджував Hyrule, як раніше, але я відчув нові емоції як на дрібному рівні від вирішення окремих головоломок, так і на більш масштабному, повернувшись до однієї з моїх улюблених локацій з відеоігор. 
Game Informer, 9.8/10
Приголомшливе продовження Breath of the Wild з новими блискучими системами, чудовими краєвидами та більшою кількістю підземель.
Eurogamer, 4/5
Коментарі
Вибір емоджі
Wolverine
Wolverine (Roman )
14.05.2023, 19:59

Що написати заслужено напевно, але я розумію для себе що нінтендо нас не любить як то пояснити ціну, українською немає нічого, та вгадайте яка мова там ще присутня. 😕

Reply

Відповісти

Lalka
Lalka
16.05.2023, 14:09

для нінтендо вся територія постсовка--піратська бухта, нафіг для них старатися? і російською схавають. особисто я так розумію політику нінтендо

Reply

Відповісти