0

Nintendo показала геймплей The Legend of Zelda: Tears of The Kingdom: розбираємо відео

Компанія Nintendo нарешті показала фанатам геймплейні кадри своєї наступної гри по Зельді - The Legend of Zelda: Tears of The Kingdom, яка буде продовженням високооціненої BOTW. Також стало відомо, що гра вже закінчена, та очікує свого релізу 12 травня 2023. Нагадаю, що основою світу стане карта з попередньої гри серії, яка, однак, зазнала змін, найбільшою з яких є додавання летючих островів. Також розробники обіцяли нам не тільки оновлення карти, а й додавання нових геймплейних механік та поглиблення вже існуючих. Просять вони за ці оновлення, до речі, 70$, і це перша гра Nintendo за такою ціною. Давайте розберемо, що нового нам показали у геймплеї, і, сподіваюсь, це допоможе вам вирішити, чи вартує вона своїх коштів.

Що нового показали у геймплейному відео Zelda ToTK?

Як я і писав раніше, геймплейне відео зараз можна подивитись у відкритому доступні на каналі Nintendo. Також я прикріпив його трохи вище. Якщо ще не бачили, то рекомендую подивитись, і скласти свою думку про показане у відео. Ну а далі ми перейдемо до короткого опису новинок, які були показані.

Комбінація зброї

Система зброї притерпіла змін. Як і раніше, зброя ламається з часом, що було видно у відео, однак тепер додалась ще й механіка комбінування, при чому стосується це як зброї ближнього бою, так і дальнього. У відео було показано кілька прикладів цього. У першому випадку, гравець поєднав звичайну гілку з камінням, і отримав більш потужну зброю, ніж як би він використовував просто гілку у якості зброї. У іншому випадку, вдалось поєднати спис та звичайні граблі, завдяки чому вдалось атакувати ворогів з більшої відстані. 

З приводу далекобійної зброї, то до стріли можна додати око бокобліна, завдяки чому стріла зможе сама наводитись на найближчого ворога у напрямку вашого погляду, а додавши біле желе до стріли, ви зможете заморозити противника.

Щит також не залишили без комбінацій. Якщо поєднати його з одним з грибів, то супротивник після атаки по щиту відкриється для удару.

Продюсер розповів, що це зовсім мала частина комбінацій, та що вони "обмежуються лише уявою гравця" .

Створення та модифікація транспорту

У відео також показали, що тепер Лінк може модифікувати транспортні засоби, а також створювати нові. Робить він це за допомогою своєї нової руки, до якої було багато запитань ще від перших її показів у трейлерах. Відтепер ми знаємо, для чого вона застосовується у грі. Швидше за все, вона буде використовуватись у крафті, а не в боях, я про що думала гравці раніше.

Таким чином, літальні засоби, які були показані у минулому трейлері, не обов'язково будуть знаходитись у грі. Цілком можливо, що гравець зможе щось таке створити власноруч.

Пліт, створений гравцем у The Legend of Zelda: Tears of The Kingdom

Для прикладу, у відео нам показали створення плоту за допомогою колод, а також додавання вентиляторів як рушіїв. У іншому ж прикладі, у якості рушія виступало вітрило, прикріплене до плоту.

Це ще один аспект, де гравці зможуть проявити креативність, а транспортні засоби, судячи з усього, зможуть бути справді складними.

Нові здібності Лінка

Також у відео не обійшли стороною і нові здібності головного героя.

Однією з таких є перемотування часу для предмета назад. У відео нам показали, як гравець знаходить камінь, що впав з летючого острова, зібрався на нього, та відмотав час для каменю назад, щоб піднятись на острів на ньому. У відео це було єдине використання цієї здібності, однак, їх може бути і більше.

Іншою здібністю є здатність Лінка проходити скрізь стелю на стіни у деяких місцях.

Нові вороги

Особливо багато про нових ворогів не розповіли, однак показали невеличку бійку з одним з видів нових ворогів. Побачити ви їх можете на скриншоті нижче:

Нові вороги у The Legend of Zelda: Tears of The Kingdom

Висновок

Багато чого про нову Зельду залишається невідомим. Наприклад, ніяких сюжетних фрагментів не було показано. Ба більше, навіть словами нічого про новий сюжет розповідати не стали. Однак, всі розуміють, що сюжет, особливо якщо сильно не вдаватися у лор всесвіту, для ігор цієї серії - це не головне.

А ось що дійсно важливо, то це геймплей. І сьогодні нам показали чимало всього цікавого. Найбільше вражає те, що гра, яка і так була майже еталоном пісочниці, отримає ще більше таких елементів. І це далеко не все, адже як каже продюсер гри, світ змінився на стільки, що ніякої презентації не вистачить, щоб все описати, а тому нам залишається лише чекати. Щодо моєї думки, то після побаченого я впевнився, що я точно передзамовлю гру, як тільки в Україні з'явиться така можливість.

Коментарі
Вибір емоджі
HeizenHerz
HeizenHerz
02.04.2023, 14:51

Легенда

Reply

Відповісти