0

Marvel's Spider-Man 2: подробиці геймплею

Нагадаю, тиждень тому був показаний геймплейний трейлер проєкту, але то далеко не фінальна версія гри. Якщо його пропустили, до вашої уваги сам трейлер.

Деталі гри від розробників

Розробники щедро розказали про цікаві геймплейні особливості, головні з них:

  1. Гравцям дадуть можливість вільно перемикатися між Пітером Паркером і Майлзом Моралесом під час переміщення відкритим світом, а в сюжетних місіях це буде тільки там де задумано розробниками.
  2. В обох павуків власна сюжетна лінія, а також загальна, яка торкнеться обох героїв.
  3. В Spider-Man 2 будуть похмурі моменти, пов'язані з Крейвеном-мисливцем і з подіями які будуть розгортатись між Пітером Паркером і симбіотом. При цьому гра збереже традиційний для франшизи гумор і продовжить розповідати жалісливі історії.
  4. У грі буде три дерева талантів для прокачування: по одному для кожного героя і одне загальне. Набір здібностей у Паркера і Моралеса різний, тому під час перемикання між персонажами гравці зможуть урізноманітнювати ігровий процес.
  5. Ігрову карту в Spider-Man 2 майже вдвічі збільшили, ніж у першій частині, оскільки розробники додали в гру Квінз та Бруклін.
  6. В Insomniac запевнили, що дуже серйозно працювали над тим, як показати вплив симбіота на Паркера. У грі ми побачимо залежність у героя, яка, зокрема, позначатиметься на його близьких.
Офіційний скріншот гри
Коментарі
Вибір емоджі
Blumhouse22
Blumhouse22 (Сергій Воронов)
03.06.2023, 11:30

Дуже чекаю гру

Reply

Відповісти