0

Diablo IV - найбільш швидко продавана гра Blizzard

Щоб дати деякий контекст, гра продається швидше, ніж Starcraft 2 та Overwatch (а також її попередники), але, точні цифри, поки що залишаються загадкою, оскільки Blizzard вирішила не розголошувати цю інформацію на тлі святкувань. У прес-релізі сказано, що Diablo IV "є найшвидше продаваною грою Blizzard Entertainment за весь час, з найвищими показниками передзапускових продажів як на консолях, так і на ПК".

Оцінки та статистика Diablo 4

Гра отримала купу чудових оцінок від оглядачів, незважаючи на численні нарікання, гравці загалом сприйняли її з ентузіазмом. З моменту запуску в ранньому доступі в Diablo IV провели 93 мільйони годин "або більше 10 000 років - це еквівалентно грі 24 години на добу з моменту зародження людської цивілізації", стверджують у Blizzard.

Це момент, до якого команда Diablo 4 готувалася роками.
Сказав Род Фергюссон, генеральний менеджер Diablo. 
Ми надзвичайно пишаємося тим, що можемо запропонувати гравцям найбагатшу історію, коли-небудь розказану в грі Diablo. У гравців є широкий вибір, включаючи персональну настройку персонажа, оснащення персоналізованими навичками для боротьби з жахливими демонами або збирання Легендарного лута, щоб підтримувати свій стиль гри. Цей майстерно створений вираз всесвіту Diablo є видатним прикладом того, на що здатні наші талановиті команди розробників. Незалежно від того, чи є ви ветераном серії, чи вперше занурюєтесь у Sanctuary, ми вітаємо гравців на глобальному запуску Diablo 4.
Додає Майк Ібарра, президент Blizzard

Запуск Diablo IV пройшов відносно гладко (особливо в порівнянні з Diablo 3), хоча були невеликі перебої з серверами, коли всі почали завантажувати гру після вчорашнього офіційного релізу. Довгострокове майбутнє гри виглядає райдужним, адже Blizzard вже готує два доповнення.

Коментарі
Вибір емоджі