3

Вийшов Minecraft 1.20: головні оновлення та нововведення

Нарешті вийшло довгоочікуване оновлення гри Minecraft під номером 1.20 та з підзаголовком "Сліди та хвости". Mojang з оновленням додали чимало всього нового, включаючи новий біом (про що ми писали раніше) та нових мобів. Найголовніші нововведення майнкрафту розберемо у сьогоднішній статті.

Головні оновлення майнкрафт 1.20

Нижче розберемо найгучніші та найважливіші оновлення майнкрафт 1.20

Новий біом "Вишневого цвіту" (Cherry Blossom) в Minecraft

Одним з найбільш очікуваних є додавання нового біому в гру. Цього разу додали біом "Вешневого цвіту" або Cherry Blossom в оригіналі. Біом дуже красивий та атмосферний. У ньому ви знайдете новий вид дерева, щось схоже на сакуру. До речі, з нього можна буде виготовити новий вид дощок - рожеві, а також повний набір рожевих дерев'яних виробів.

Будинок з рожевих дощок Minecraft

Новий моб верблюд в майнкрафт 1.20

Верблюди - нові тварини в Minecraft. Цікавою особливістю є те, що ви не просто зможете їздити верхи на верблюді, а й робити це одночасно вдвох. Тобто ви зможете разом з другом подорожувати на одному верблюді. Також більшість ворожих мобів не зможуть дістати вас, поки ви на цій тварині.

Звісно, їх можна буде розмножувати. Для цього буде достатньо дорослих верблюдів погодувати кактусом.

Моб верблюд майнкрафт

Новий моб "нюхач" (sniffer) в Minecraft

Але верблюд це не єдиний моб, який з'явився у новій версії майнкарфт. "Нюхач" - це ще одна істота, яка з'явиться у грі. Вона допоможе вам знаходити закопані насіння, і також може розкопати унікальні декоративні рослини.

За легендою, ця тварина колись вимерла, але зараз ви зможете завести собі одну. Для цього потрібно знайти яйця тварини в блоках "підозрілого піску" за допомогою кісточки.

Моб нюхач майнкрафт

Археологія в Minecraft 1.20

Я вже розповідав про кісточку у блоку вище про нюхача. Так ось, кісточка - це новий інструмент, який допоможе вам з археологією. За допомогою неї ви зможете знайти не тільки яйця нової тварини, а й призові керамічні посудини у тих же блоках "підозрілого піску".

Збір 4 керамічних уламків дозволить вам створити  прикрашений горщик, на якому будуть намальовані стародавні зображення.

Майнкрафт 1.20 археологія

Оновлення обладунків Minecraft 1.20

Також у гру додали оздоблення обладунків. Варто зауважити, що реальної користі від цього немає, лише візуал, однак, нові обладунки виглядаю не погано та додадуть різноманіття.

Урізноманітни вашу броню ви зможете за допомогою ковальських шаблонів, які можна буде знайти у різноманітних згенерованих структурах, наприклад, у аванпості піглінів, пірамідах, храмах та інших. Цікаво, що в різних структурах будуть генеруватися різні шаблони, відповідно, і броня ваша буде приймати різні вигляди.

Якщо ви вже знайшли ковальські шаблони, вам знадобиться ковальський стіл - новий ремісничий блок у грі.

Нова броня майн

Оновлення крафту в майнкрафт

Далі поговоримо про менш великі, але все ж цікаві оновлення коротше. Стосуватися вони будуть здебільшого нових рецептів для крафту.

Підвісні таблички

За допомогою дерева та ланцюгів відтепер ви зможете зробити підвісні таблички та прикрасити ваше місто чи базу.

Підвісні таблички майнкрафт

Бамбукова деревина

Крім нових рожевих дощок з бамбукового дерева відтепер ви ще й зможете крафтити всі дерев'яні вироби з бамбуку.

Бамбукові вироби майн

Нова книжкова полиця

Книжкові полиці також буде оновленні. Відтепер в них можна буде дійсно зберігати книги, навіть зачаровані.

Нові книжкові полиці майнкрафт
Коментарі
Вибір емоджі