4

Для Elden Ring випустять патч із невеликими поліпшеннями геймплею

Ключові зміни в оновленні:

  • Нові предмети в інвентарі позначаються знаком оклику.
  • З'явиться вкладка "Недавні предмети", де можна подивитися останні підібрані предмети.
  • Зміниться система Вирів заклику: відкриті Вири тепер переносяться в "Нову гру +", а також на карті можна активувати і деактивувати конкретні Вири, якщо ви не хочете, щоб вас закликали в ці місця.
  • П'ять нових зачісок. Можна застосувати до вже наявного персонажа через дзеркало у фортеці Круглого столу або через переродження у Реннали.

За словами Bandai Namco, апдейт також слугує патчем першого дня для Shadow of the Erdtree. Туди включені й деякі інші особливості - мабуть, про них розкажуть пізніше.

Elden Ring патч Elden Ring патч Elden Ring патч

Патч стартує 20 червня. Цього дня з 10:00 до 13:00 сервери відключать для встановлення оновлення. Сама Shadow of the Erdtree вийде 21 червня.

Системні вимоги Shadow of the Erdtree

Для Shadow of the Erdtree також опублікували системні вимоги. Вони майже повністю повторюють вимоги оригінальної гри, за винятком кількох деталей: по-перше, у списку підтримуваних відекарт з'явилися Intel Arc, а по-друге, на накопичувачі просять на 20 гігабайт більше.

Системні вимоги Shadow of the Erdtree
Коментарі
Вибір емоджі
MrApple561
MrApple561
16.06.2024, 17:15

З вирами то топ!!! Як же мені було влом на НГ+ активувати їх для улюблених босів. Особливо сумно коли це Годфрі чи Радабіст Вкладка з нещодавніми предметами також топчик - часто просто губишся що підібрав. Для доповнення буде саме те👍

Reply

Відповісти