4

Вийшов Minecraft 1.21 «Tricky Trials»: головні оновлення та нововведення

Патч 1.21 для Майнкрафт отримав назву «Tricky Trials».

Tricky Trials - це велике оновлення, що вийшло 13 червня 2024 року у вигляді 1.21 (Java Edition) та 1.21.0 (Bedrock Edition). Оновлення фокусується на палацах випробувань, які слугують місцем для «бойових пригод» та можливостей, пов’язаних із «майстерністю». Оновлення додає нові блоки міді й туфу, майструвач, болотяника, 20 картин, а також багато іншого контенту.

Tricky Trials - це не лише нові будівлі, декоративні блоки, ворожі моби, зброя, предмети, можливості для ремесла, картини, гончарні черепки, прикраси для обладунків та прапори. Хочете вірте, хочете ні, але тут також повно пасток, випробувань і скарбів!
Mojang Studios

На офіційному YouTube-каналі вийшов трейлер оновлення Tricky Trials.

Майнкрафт 1.21: головні оновлення

Нова структура - палац випробувань або камери випробувань в Майнкрафт 1.21

Палац випробувань або камери випробувань - підземні структури, де ти знайдеш безліч пасток, хитромудрих завдань із битвами і скарбами. Усі ці масштабні структури створюються випадково, тому в кожній з них тобі доведеться справлятися з новими завданнями.

Палац випробувань Камери випробувань

Особливості камер випробувань:

  • Гігантські підземні споруди з туфу та блоків міді, які дають гравцям бойовий виклик усередині гри.
  • Єдине місце, де з’являються вітрені, спавнери випробувань та сховища.
  • Складається з кількох кімнат, з’єднаних між собою коридорами.
  • У кожній кімнаті є спавнер випробувань, налаштований на створення вітреня, мобів ближнього бою (зомбі, висушнів або павуків), малих мобів ближнього бою (лусківниць, зомбі-дитинчат, печерних павуків або слимаків) або мобів дальнього бою (примар, скелетів, болотяників).

Нові моби в Майнкрафт 1.21 - вітрень та болотяник

Вступи в бій з вітренем - шкідливим мобом із камер випробувань, вітрові атаки якого змусять тебе політати. Цей спритний і несприйнятливий до снарядів моб - міцний горішок, але зі стрижня, який з нього випадає, можна майструвати зброю, що використовує силу вітру.

Вітрень

Не забувай також про болотяника. Болотяник - отруйна версія звичайного скелета, що зустрічається в болотних біомах. Його атаки завдають отруйного ефекту, що робить бій з ним особливо небезпечним.

Болотяник

Нова зброя в Майнкрафт 1.21 - булава

Озбройся булавою - зброєю з оновлення Tricky Trials. Часу її нищівної атаки якраз достатньо, щоб перекинути на землю всіх твоїх ворогів. До того ж, ти можеш зробити булаву ще потужнішою за допомогою трьох унікальних чар для зброї.

Булава

Нові зілля в Майнкрафт 1.21

  • Зілля слизькості - закликає слимаків після смерті носія цього ефекту.
  • Зілля зараження - дає змогу власникові зілля закликати лусочниць, якщо той буде поранений.
  • Зілля плетіння - збільшує швидкість проходження через павутину.
  • Зілля вітряності - випускає заряди вітру після смерті носія ефекту.

Нові блоки в Майнкрафт 1.21

Майструвач‌ - це блок зберігання малої місткості, який використовується для автоматичного майстрування. Його інвентар діє як верстак, який створює майстрування під час живлення, викидаючи виготовлений предмет (або предмети) з його «рота» у світ або в контейнер, який стоїть перед ним.

Майструвач‌

Спавнер випробувань - це тип спавнера, який можна знайти лише у палаці випробувань. Він породжує хвилями мобів, число яких збільшується в міру того, як поблизу знаходиться більше гравців у режимі виживання або пригоди.

Спавнер випробувань Спавнер випробувань

Мідні блоки - у грі з'явиться велика кількість мідних блоків для декору, наприклад, двері, решітки, люки, різьблені варіанти, і це очікуваний контент, адже мідь у Майнкрафті розробники додали, а ось застосування їй ніякого немає. І тут нарешті можна буде повною мірою крафтити різні предмети.

Мідні блоки

 

Коментарі
Вибір емоджі