5

Baldur's Gate III на Xbox Series у грудні

Точну дату виходу озвучать на церемонії The Game Awards 2023, показ якої стартує 8 грудня о 02:30 за Києвом. До речі, нещодавно Baldur's Gate III забрала більшість нагород Golden Joystick Awards 2023, а також може пограбувати і склад зі статуетками Джеффа Кілі - у дітища Larian вісім номінацій, включно з категорією "Гра року".

Твіт Larian

Baldur's Gate 3 на Xbox: деталі розробки

Запуск рольової пригоди на Xbox довелося відкласти через проблеми з продуктивністю на Series S. Колектив ніяк не міг змусити працювати кооператив на одному екрані на слабшому "залізі". Зазвичай Microsoft вимагає витримувати паритет між Series X і Series S у плані функцій, але цього разу компанія дозволила викотити проєкт без сплітскріна на молодшій консолі. Однак він ще може з'явитися в майбутньому.

Реліз Baldur's Gate III виявився розбитим на кілька дат. У серпні 2023-го відбувся повноцінний реліз третьої частини на ПК, а до PlayStation 5 тайтл дістався у вересні. Середня оцінка BGIII від преси на Metacritic встановилася на значних 96 балах, а користувачі спільними зусиллями видали їй 8,9 бала з 10 можливих.

Коментарі
Вибір емоджі