7

Піковий онлайн Baldur's Gate III сягнув 500 тисяч

У Мережі з'явився релізний трейлер, перші відгуки ЗМІ про продуктивність і повний саундтрек гри

Для порівняння, піковий онлайн у Steam у новенького шутера Remnant II за весь час життя гри дорівнює 110 тисячам гравців, у Jagged Alliance 3 - 25 тисяч, у Street Fighter 6 - 70 тисяч, а у Pathfinder: Wrath of the Righteous - 46 тисяч.

Усього за кілька годин Baldur's Gate III за піковим онлайном у Steam обігнала всі попередні ігри Larian Studios разом узяті, згідно зі статистикою порталу SteamDB. І кількість гравців продовжує зростати.

  Baldur's Gate III - онлайн у Steam

Ще розробники опублікували список відповідей на найбільш поширені запитання про гру.

Продуктивність Baldur's Gate 3

Приклад пресетів налаштувань зліва на право: низькі, середні, високі та ультра

Повноцінні огляди гри не з'являться ще якийсь час, але журналісти розповіли про оптимізацію і продуктивність релізної версії Baldur's Gate III.

Гру можна запустити навіть на ПК, зібраному десяток років тому. Доведеться пожертвувати красою картинки, але продуктивність буде на прийнятному рівні. Також у гри безліч гнучких налаштувань графіки, які дозволять власникам не найдорожчих комплектуючих витримати баланс між детальною картинкою і високим fps.

RPG від Larian Studios одночасно має підтримку і DirectX 11 і Vulkan. І другий варіант показує трохи меншу продуктивність незалежно від заліза. Тому гравцям краще використовувати DirectX 11.

Але гра дійсно погано працює на HDD. Як і попереджали розробники, краще встановлювати Baldur's Gate III на SSD, тому що гра повинна швидко завантажувати безліч ассетів і даних. Якщо вибрати повільний жорсткий диск, то гравець буде часто спостерігати, як текстури завантажуються у нього прямо на очах. У Larian постаралися згладити цей недолік. У налаштуваннях гри можна ввімкнути режим роботи з повільним HDD. Але тоді зростає навантаження на оперативну пам'ять і відеокарту.

Baldur's Gate III підтримує "апскейлери" FSR і DLSS і останній - найкращий вибір для геймерів, згідно з проведеними тестами. Технологія від Nvidia демонструє більший приріст продуктивності з найменшими втратами в якості картинки.

Після трьох років, проведених у ранньому доступі Baldur's Gate III вийшла поки що тільки на ПК (Steam, GOG), а 6 вересня гра з'явиться на PlayStation 5. Версія для Xbox Series все ще в розробці.

Коментарі
Вибір емоджі