14

Blizzard почне випускати ігри в Steam

У своєму блозі розробники підтвердили, що йдеться про повну інтеграцію. Гравці запускатимуть Overwatch 2 безпосередньо через Steam. Для ігор EA, наприклад, з бібліотеки спочатку запускається лаунчер EA Desktop.

Очікування від співпраці Blizzard та Valve

Гравці отримають свій набір досягнень, до матчів товаришів можна буде підключатися через список друзів. Але свій акаунт Battle.net доведеться синхронізувати зі Steam. Це забезпечує кросплатформну гру.

Як заявив глава Valve, Гейб Ньюелл, рішення Blizzard про співпрацю піде на користь як гравцям, так і розробникам.

У геймерів буде ще одна платформа, на якій вони зможуть грати в улюблену гру, що використовує можливості Steam. Водночас розробники загалом отримають вигоду від того, що талановита команда Blizzard допоможе нам розвинути ті фічі та функціонал, який використовується і в Overwatch 2.
Гейб Ньюелл

Рішення про випуск ігор у Steam ухвалено на тлі фінансового звіту компанії за другий квартал, де експерти зафіксували спад інтересу геймерів до Overwatch 2. Гравців може повернути реліз сезону Invasion 10 серпня. Оновлення принесе в гру першу пачку PvE-місій, дві карти, ігровий режим і нового героя.

Поки Blizzard не повідомила, які свої ігри планує випустити через Steam у майбутньому. Але в студії зазначили, що лаунчер Battle.net залишається основною платформою і його розвиток продовжиться.

Коментарі
Вибір емоджі
KuroDakimaru
KuroDakimaru
20.07.2023, 17:24
(відредаговано)

Хтось взагалі ще грае в Overwatch?

Reply

Відповісти

User Avatar
Izox
20.07.2023, 18:48

Я вже видалив

Reply

Відповісти