3

Дві з половиною години геймплею The Crew Motorfest і нові прев'ю

Автор YouTube-каналу Rubhen925 виклав увесь ігровий процес із демонстрації, який розробники дозволили йому записати. Без коментарів блогер демонструє меню створення персонажа, зав'язку сюжету, перегони нічним містом, заїзди бездоріжжям, змагання болідів і суперкарів та інші активності.

Ще в ролику можна побачити механіку перемикання між катером, автомобілем і літаком. Демонструється також меню кастомізації транспортних засобів. Поціновувачі дрифту та японської культури будуть раді, що майже зі старту гравцям буде доступний плейлист, присвячений машинам, створеним у Країні висхідного сонця.

Прев'ю та враження журналістів від The Crew Motorfest

Я був приємно здивований після того, як зіграв у свої перші кілька подій і фінішував першим у кожній з них, гра помітила це і запропонувала підвищити навички ШІ на сходинку вище. Я погодився і продовжував перемагати. Гра знову пропонувала підвищувати складність, поки не помітила, що я став набагато менш результативним. Тоді я отримав можливість злегка відкотити зміни назад.
Стівен Імпсон, Press Start
Скриншот The Crew Motorfest
Якщо ви нещодавно грали в Forza Horizon від Playground Games, Motorfest здасться вам схожим - можливо, навіть занадто схожим. Я завершив близько трьох перегонів у кожному плейлисті та відчув одне й те саме - тематика й увага до історії та культури спочатку захоплюють, але не заглиблюються достатньо, щоб підтримувати інтерес. Але поки що це тільки перше враження, тому я не хочу давати остаточне судження про ці плейлисти і про те, як вони прославляють окремі автомобільні культури.
Веслі Леблан, Game Informer
Скриншот The Crew Motorfest
Острів Оаху має фантастичний вигляд, пропонуючи чудову суміш пейзажів, які повністю виправдовують очікування від відвідування Гаваїв. Тут є міста і густі ліси, величезні вулканічні гори та ідилічні пляжі. Я ніколи там не був наживо, але впевнений, що Ubisoft Ivory Tower злегка змінила острів на догоду геймплею. Але я впевнений, що гравцям буде цікаво досліджувати місцевий світ і вони з насолодою мчатимуть місцевими трасами.
Стефан Л., The Sixth Axis

Скоро в Мережі з'явиться ще більше геймплейних кадрів The Crew Motorfest. З 12 липня починається закрите бета-тестування, але учасники зможуть ділитися враженнями і викладати відео.

Реліз The Crew Motorfest очікується 14 вересня на ПК (Epic Games Store, Ubisoft Store), PlayStation, Xbox і Luna.

Коментарі
Вибір емоджі