4

Cпільне в геймплеї між The Elder Scrolls 6 та Skyrim

Брюс Несміт, який був провідним дизайнером Skyrim і старшим директором Starfield до того, як покинув Bethesda в 2021 році, розповів MinnMax, що довгоочікуване продовження "абсолютно" збереже систему прокачки рівнів. Звичайно, Несміт більше не працює в Bethesda, тому не може гарантувати це, але ще пару років тому він був впливовою і високопоставленою фігурою в компанії.

Система розвитку Skyrim

Система розвитку Skyrim схожа на систему розвитку інших рольових ігор, таких як Final Fantasy 2, де гравець підвищує рівень певних навичок, використовуючи предмети та здібності, пов'язані з цими навичками. Використання лука та стріл підвищує рівень стрільби з лука, гра потайки підвищує рівень підкрадання і так далі. Прогрес у цих окремих деревах навичок сприятиме збільшенню шкали досвіду, що дозволить гравцеві повністю підвищити рівень.
Нагадаю як вона виглядає.

  Система розвитку Skyrim

Про розробку серії The Elder Scrolls

Я переконав директора та виконавчого продюсера Bethesda Тодда Говарда, дозволити мені викинути дитину з водою і почати все з чистого аркуша, і він довіряв мені достатньо, щоб зробити це. Ймовірно, в The Elder Scrolls 6 все ще залишаться сліди цього.
Брюс Несміт
Вся ця ідея "ти робиш це, щоб стати кращим", хоч і не була моєю унікальною ідеєю, але я доклав до неї чималих зусиль. Це абсолютно точно буде продовжуватися. Багато концепцій, пов'язаних з рівнем та іншими речами, будуть доповнені новими ідеями, але я готовий посперечатися, що дещо з того, над чим я працював, збережеться і в новій грі.
Брюс Несміт

Однак пройдуть роки, перш ніж фанати дізнаються напевно, як працює нова гра, оскільки завдяки роботі Bethesda над космічною епопеєю Starfield, The Elder Scrolls 6 вийде не раніше 2028 року (а тут мені стало сумно). Це означає, що між нею та Skyrim буде мінімум 17 років. Не дивно, що фанати все ще регулярно додають новий контент та створюють моди (частину з яких Тод продав як "новий" контент =)).

Нагадую, що The Elder Scrolls 6 була офіційно представлена у 2018 році, хоча Говард зізнався на початку 2023 року, що, озираючись назад, він "оголосив би про неї більш недбало". Зараз гра перебуває на ранній стадії розробки.
А ви, що очікуєте від нової TES?

Коментарі
Вибір емоджі