4

Чутки: GTA 6 анонсують найближчим часом

Останнім часом в мережі почало з'являтися все більше чуток та "зливів" від інсайдерів, які говорять про те, що Rockstar Games анонсує GTA 6 вже найближчим часом. Деякі інсайдери взагалі стверджують, що анонс Grand Theft Auto 6 відбудеться вже цього тижня. У цьому матеріалі зібрав всі чутки, які можуть вказувати на те, що анонс GTA 6 вже не за горами.

Таємниче відео на сайті Rockstar Games

Сьогодні, 24 жовтня 2023, деякі користувачі помітили, що Rockstar завантажили відео на сайт, проте це відео наразі недоступне. Це стало відомо завдяки тому, що пошуковик Google зафіксував зміни на сайті Rockstar, і те, що вони стосувалися одного з відеороликів. Пошукова система зафіксувала одразу 2 оновлення.

Звісно, це може бути всього лише відео, наприклад, з наступним оновленням для GTA Online, проте зважаючи на кількість чуток останнім часом, фанати сподіваються, що це все-таки трейлер нової частини гри.

Таємниче відео на сайті Rockstar Games

Деталі анонсуючого трейлеру GTA 6

Також відносно нещодавно з'явився опис анонсуючого ролику GTA 6. Автор поста повідомив, що йому вдалося подивитися трейлер ГТА 6 та він поділився описом того, що зумів побачити та записати. Також він назвав дату анонсу - 26 жовтня. Раніше про цю ж дату говорив інший інсайдер.

Проте варто розуміти, що пост був створений на 4chan, а авторитетність цього ресурсу, м'яко кажучи, викликає питання.

Деталі анонсуючого трейлеру GTA 6

Що говорять інсайдери про анонс ГТА 6

Також чимало людей, які стверджують, що мають інсайдерські дані, ділилися своїми думками щодо анонсу GTA 6 у соціальній мережі Х (Твіттер). Ось деякі з них:

Зараз я можу з цілковитою впевненістю сказати, що анонс Grand Theft Auto VI заплановано на 26 жовтня 2023 року. <...> Це вже підтверджено, просто дочекайтеся цієї дати, щоб переконатися в правдивості моєї інформації
InfinityBesk, інсайдер
Трейлер має вийти наступного тижня [вже цього, пост було зроблено минолого тижня]. Хочете вірте, хочете ні, але ви побачите його за кілька днів.  
FollowTheDamnLeakCJ, користувач Reddit
Я можу підтвердити, що анонс ГТА 6 намічений на 26 жовтня 2023.
Chris Marxx, інсайдер, X

Коли виходили та анонсувались минулі частини серії?

Також багато користувачів мережі звернули увагу на ось цю картинку. На ній перелічені дати релізів та анонсів інших частин серії Grand Theft Auto. Як можна помітити, Rockstar дуже люблять робити анонси та випускати щось у жовтні, хоча звісно, це може бути просто збігом.

Графік релізів та анонсів ігор ГТА

А ви що думаєте? Це чергова хвиля фейків, чи анонс ГТА 6 дійсно може відбутися досить скоро? Діліться своєю думкою у коментарях.

Коментарі
Вибір емоджі