6

Кооперативний шутер Helldivers 2 вийшов на ПК і PS5

У Steam гра вирвалася на перше місце чарту продажів, незважаючи на "змішані" відгуки користувачів.

Helldivers 2 - кооперативний шутер від третьої особи, який розробила студія Arrowhead Game, що випустила раніше Gauntlet і Magicka.

Helldivers 2 розповідає історію десантників, які захищають галактику від інопланетних загроз. У боях гравцям доведеться використовувати різноманітну зброю для знищення ворогів - пістолети, кулемети, турелі, повітряні нальоти і багато іншого.

У шутері доступне кооперативне проходження на чотирьох осіб. При цьому в ньому з'явилася механіка вогню по своїх із першої частини. Якщо один із бійців загине, то його можна буде воскресити за допомогою спеціального девайса.

Оцінки Helldivers 2

Helldivers 2 стартувала в магазині Valve з "жовтим" рейтингом. У негативних оглядах найчастіше скаржаться на технічні проблеми (помилки підключення, непрацюючу систему підбору гравців, оптимізацію, баги і вильоти) і недоробки інтерфейсу.

Особливе невдоволення користувачів викликала вбудована система nProtect GameGuard - "найдешевший і найменш безпечний" на ринку руткіт-античит, здатний переривати роботу застосунків, встановлення обладнання, стежити за вмістом оперативної пам'яті та знижувати продуктивність системи. До того ж частина покупців поскаржилася на вильоти через помилки в роботі руткіта.

Водночас гравці відзначають безліч поліпшень і нововведень порівняно з першою частиною, динамічний геймплей, приємну стрілянину, захопливий кооператив, гідну графіку і великий потенціал загалом. Деякі називають Helldivers 2 одним із найкращих релізів 2024 року.

Рецензії ЗМІ почнуть з'являтися пізніше - через необхідність оцінити кооперативний геймплей журналістам довелося чекати публічного релізу і починати грати одночасно з усіма.

Коментарі
Вибір емоджі