8

Новий щоденник розробки Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2

Реліз Vampire: The Masquerade 2 заплановано на цю осінь.

У щоденнику розробки детально описані ключові задумки розробників, за допомогою яких вони хочуть передати атмосферу гри.

Найцікавіші моменти у Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2

  • Дія Bloodlines 2 відбувається в Сіетлі, але розробники хотіли відтворити відчуття не справжнього Сіетла, а вампірського. Для цього довелося зменшити розміри міста і розташувати визначні пам'ятки ближче одна до одної. Наприклад, парк, який у реальності розташований на околицях Сіетла, у грі з'явиться ближче до центру.
  • Щоб передати відчуття, ніби ви дивитеся на місто очима вампіра, будівлі зроблені вищими, світло - яскравішим, а провулки - темнішими.
  • Ваш персонаж зможе отримувати не тільки дисципліни свого клану. Це пояснюють сюжетною зав'язкою: головна героїня приходить до тями після столітнього сну за тисячі миль від дому, а на тілі в неї - дивні символи, що обмежують її сили. Але до цього протагоністка була могутнім вампіром і зуміла отримати різні здібності за межами свого клану.
  • У Сіетлі є кілька притулків вампірів, які ховаються на найвидніших місцях. Наприклад, цілодобова кав'ярня, де господиня-старенька аж ніяк не така нешкідлива, як здається на перший погляд. Або Вівер-Тауер - величезний хмарочос, який насправді є штабом Камарильї.
  • Вулицями ходять звичайні люди - ласий шматочок для вампірів! Однак усім вампірам необхідно дотримуватися Маскараду і не видавати свою сутність на очах простих смертних. Порушників правила карають - навіть якщо вони, як ваш персонаж, є високопоставленим шерифом Камарильї. У підсумку годуватися смертними все-таки можна, але тільки так, щоб ніхто не побачив.
Коментарі
Вибір емоджі
CyMpAk
CyMpAk (CyMpAk_UA )
08.02.2024, 21:23

Не дочекаюсь вже коли вийде)

Reply

Відповісти

Sekirosun
Sekirosun
10.02.2024, 20:18

Дуже цікаво пограти. Бо розробка вкрай повільна та таємнича.

Reply

Відповісти