9

З'явились огляди Cyberpunk 2077: Phantom Liberty, журналісти залишилися задоволеними

Вже 26 вересня гравці по всьому світі зможуть повернутися у Cyberpunk 2077 від легендарної студії CD Project Red. Саме цієї дати виходить велике доповнення для гри під назвою Phantom Liberty, яке привнесе в гру нову локацію, гілку прокачування, зброю та ще багато всього іншого.

Однак ігрові журналісти вже отримали передчасний доступ до DLC, пограли в нього та поділилися своїми враженнями у оглядах та виставили оцінки на профільних платформах.

У цій статті я зібрав оцінки гри на популярних майданчиках, а також короткі висновки ігрової преси щодо доповнення.

Оцінки DLC Phantom Liberty для Cyberpunk 2077

Як я і говорив раніше, журналісти залишилися вельми задоволені грою, у чому можна пересвідчитися зі скриншотів нижче.

Оцінка Cyberpunk 2077 Phantom Liberty на OpenCritic

Оцінка Cyberpunk 2077 Phantom Liberty на OpenCritic

На платформі OpenCritic доповнення до кіберпанку отримало оцінку в 90 балів, а рекомендують зіграти у "ілюзію свободи" 98% оглядачів.

Оцінка Cyberpunk 2077 Phantom Liberty на Metacritic

Оцінка Cyberpunk 2077 Phantom Liberty на Metacritic

На Metacritic DLC отримало середній бал у 88 балів зі 100 можливих на основі 30 позитивних і одного змішаного відгуку.

Відгуки та огляди журналістів на CP2077 Phantom Liberty

Нижче я зібрав та переклав для вас кілька коротких підсумків від відомих світових видань, які спеціалізуються на відеоіграх.

Phantom Liberty не перевинаходить Cyberpunk 2077 заново, але CD Projekt працює на повну, щоб розповісти чудову RPG-історію.
PC Gamer, 87/100
Між оновленням 2.0 і "Примарною свободою" Cyberpunk 2077 стала зовсім іншою грою. Вона не тільки виглядає красивішою, ніж будь-коли, але й стала масштабнішою. Доповнення Phantom Liberty додає 13 основних місій, 17 нових побічних завдань, а також абсолютно нову кінцівку для базової гри. Це дуже багато контенту, навіть не враховуючи того, що було додано за три роки з моменту запуску.
GamesRadar+, 4.5/5
Phantom Liberty втілює найкраще з Cyberpunk 2077 у захопливому RPG-шутері з цікавим сюжетом, переконливим побічним контентом і незабутніми висновками.
GameSpot, 10/10
Хоча Phantom Liberty не стоїть на голову вище решти Cyberpunk, він чудово вписується в нього, як преміальна частина кіберпрограми, на яку ви чекали, щоб вона з'явилася на складі.
Game Informer, 8.5/10
Коментарі
Вибір емоджі
JokerHeath
JokerHeath
21.09.2023, 00:27

Не дочекаюсь!

Reply

Відповісти