3

Деталі про Assassin's Creed: Codename Hexe

Надійний інсайдер Ubisoft Том Хендерсон поділився новими подробицями, які свідчать, що майбутня гра дійсно покаже неабиякий відхід від серії. Судячи з усього, у грі буде єдиний головний персонаж - жінка на ім'я Ельза, яка має безліч відьомських здібностей.

Перші деталі нової Assassin's Creed

  • Дія гри відбувається в Європі XVI століття. Сюжет розкриває тему полювання на відьом. Головна героїня - дівчина Ельза, що володіє надприродними вміннями.
  • За структурою Hexe ближче до перших, більш компактних і лінійних, частин франшизи.
  • У ролику, який бачив Хендерсон, Ельза тікає від німецьких солдатів. За допомогою магії вона керує кішкою, щоб розбити пляшку і відволікти переслідувачів.
  • Планується механіка страху, навіяна доповненням про Джека-Різника для Assassin's Creed Syndicate. У DLC можна було виконувати жорстокі добивання, вселяючи жах у свідків. Як страх буде реалізовано в Hexe - поки неясно.
  • Проєкт перебуває на ранній стадії виробництва - реліз заплановано на 2026 рік.

Офіційних подробиць про Assassin's Creed: Codename Hexe практично немає - Ubisoft лише згадувала, що гру готує монреальський підрозділ компанії і що ця частина серії помітно відрізняється від попередниць.

Коментарі
Вибір емоджі
MrApple561
MrApple561
26.04.2024, 16:35

Тобто гра бере період в історії, де безліч жінок хибно звинуватили та вбили за відьомство і робить головну персонажку відьмою 🤔 Це дивний хід, як на мене

Reply

Відповісти