4

Оцінки Stellar Blade

Гра привернула увагу до себе задовго до виходу, завдяки симпатичній зовнішній героїні. І хоча деякі західні журналісти називали таку зовнішність «неоднозначною», поки що всі вони нахвалюють гру. На Metacritic середня оцінка у гри вже 82 бали.

Оцінки Stellar Blade на Metacritic Оцінки Stellar Blade на OpenCritic

У рецензіях відзначають відмінні та динамічні бої. Важливе значення в бойовій системі відіграє своєчасне ухилення і контратаки, що нагадує бойовий стиль Sekiro: Shadows Die Twice. Гра радує розмаїттям ворогів і їхнім дизайном. Також у грі є невеликі головоломки, які відмінно вписані в загальний ігровий процес. А ось сюжет захоплення не викликає, він занадто банальний, героям не вистачає харизми.

Відомо, що на проходження основного сюжету йде близько 25 годин, а якщо виконувати додаткові квести, то ви витратите близько 35 годин.

У гри хороша графіка й оптимізація. У технічному огляді від Digital Foundry відзначають цікавий художній дизайн, чудову деталізацію персонажів і загальну технологічність гри, хоча вона використовує старий рушій Unreal Engine 4. Але в грі немає трасування променів, а деякі текстури виглядають розмитими.

TheSixthAxis занизили оцінку Stellar Blade через сексуальну головну героїню

Привабливі форми тіла Єви зі Stellar Blade стали об'єктом ненависті прогресивної спільноти одразу після того, як стало відомо, з кого їх було змальовано. Модель героїні була відсканована з популярної корейської моделі, але журналісти навіть виносячи вердикт екшену, не змогли повірити в існування настільки красивих дівчат.

Так у виданні TheSixthAxis поставили Stellar Blade 7 балів через занадто відверте вбрання, яке навмисно підкреслює привабливість головної героїні. Журналісти зазначили, що проєкт міг заслужити кращу оцінку, якби таку ж увагу отримали всі персонажі незалежно від їхньої статі.

Оцінка Stellar Blade від TheSixthAxis
Коментарі
Вибір емоджі
Opdeit
Opdeit
29.04.2024, 08:29

Нормальний мужик не буде за таке мінус хіба плюс :) про fetished women.

Reply

Відповісти

MrApple561
MrApple561
30.04.2024, 12:02

Не грав, тільки бачив кадри і чув про скандал, який розгорівся щодо цензури, доданої патчем першого дня Ставити мінус за фетишизацію жінок це тупо. Очевидно на кого ця гра розрахована і ким для кого зроблена. Позначити це як попередження типу "увага, присутні відверті вбрання ГГ" - ок. Суто щоб людина яка шукає нову гру зрозуміла краще, що це за продукт. А так типу вони "виглядає класно, але ми осуджуємо її вигляд" ¯\_(ツ)_/¯ Сподіваюсь, вони просто додадуть перемикач у налаштуваннях, як зроблено з нарядами Тріс та Йєніфер у Відьмаку

Reply

Відповісти