6

Безкоштовні ігри PS Plus Extra, Deluxe (Premium) серпень 2023

Компанія Sony оголосила список ігор, які додадуть у підписку PS Plus в серпні 2023. Це стосується розширених підписок рівнів PlayStation Plus Extra та Deluxe/Premium.  

Ігри додадуть 15 серпня, наступного вівторка, користувачі PS Plus з рівнями підписки Extra, Premium і Deluxe отримають 13 нових ігор. Також раніше ми писали про те, що Sony оголосила список ігор, які покинуть підписку PS Plus у серпні 2023.

Список ігор, які додадуть у PS Plus Extra у серпні 2023

Sea of Stars (у підписці з 29 серпня)

В PS Plus у серпні додадуть нову гру Sea of Stars, яка розповість історію двох дітей сонцестояння, яким доведеться об'єднати сили сонця і місяця, щоб оволодіти магією затемнення. Тільки з її допомогою можна впоратися з монстрами, створеними злим алхіміком Флешмансером. Вільно досліджуйте світ завдяки системі переміщення без прив'язки до клітин і боріться з ворогами за всіма канонами захопливого жанру; ось тільки тут немає виснажливої прогресії, випадкових боїв і окремих арен.

Дата виходу: 29 серпня 2023.

Moving Out 2

Moving Out 2 - це чудернацьке продовження всесвітньо відомого симулятора переїзду, що спирається на закони фізики. Грайте самостійно, як незалежний підрядник П.О.П.А. або разом друзями (до 3 чол.), одягніться у форму Smooth Moves і допоможіть мешканцям Пакмора та інших міст зібрати речі та переїхати! Очікуйте в ПС Плюс у серпні.

Дата виходу: 15 серпня 2023.

Destiny 2: The Witch Queen

Також у серпні в PS Plus, ви зможете поринути у DLC Destiny 2: The Witch Queen, у світ-Престол Саватун і дізнайтеся, як вона та її Сяйливий Вулик вкрали Світло. Створюйте нову зброю та опануйте глефу, щоб пережити зустріч з істиною в павутині брехні.

Дата виходу: 22 лютого 2022.

Оцінка на Metacritic: 85/100 від критиків, та в середньому 8.1/10 від гравців.

Lost Judgment

Грайте в Lost Judgment та дізнавайтесь, що було коли засуджений поліцейський розкриває вбивство вчительки, яка довела його сина до самогубства, темні таємниці середньої школи Йокогами виходять на поверхню. Боріться за правду в ролі детектива Такаюкі Яґамі та працюйте під прикриттям у престижній середній школі, щоб розкрити низку заплутаних справ про знущання. Але в міру того, як жертви накопичуються, потрапляючи в круговорот знущань і помсти, чи схиляться терези правосуддя на користь захисту закону або помсти? Розтрощіть черепи, щоб розкрити справу в цьому гостросюжетному юридичному трилері. Очікуйте в PS Plus у серпні.  

Дата виходу: 24 вересня 2021.

Оцінка на Metacritic: 82/100 від критиків, та в середньому 7.9/10 від гравців

Destroy All Humans 2 - Reprobed

В Destroy All Humans! 2 - Reprobed Крипто повертається - з ліцензією на зондування. Злісний прибулець став ще крутішим, і тепер у нього є геніталії! Пориньте в атмосферу 60-х у всій їхній наркотичній красі та помстіться КДБ за вибух вашого корабля. Але щоб обхитрити нових ворогів, вам доведеться шукати союзників серед тієї самої раси, яку ви хочете поневолити. В ПС Плюс у серпні.

Дата виходу: 30 серпня 2022.  

Оцінка на Metacritic: 67/100 від критиків, та в середньому 7.7/10 від гравців.  

Two Point Hospital: Jumbo Edition

Побудуйте лікарню з нуля в Two Point Hospital: Jumbo Edition і зробіть її найпривабливішою - і такою, що найефективніше працює, - в усьому окрузі Дві Вершини, полегшуючи життя його хворим жителям. Проектуйте палати, процедурні кабінети, кімнати відпочинку та інше облаштування лікарні, щоб збільшити приплив пацієнтів із найнезвичайнішими недугами - від операцій на голові, що набула форми лампочки, до лікування кубізму кінцівок. Грайте в PS Plus у серпні.

Дата виходу: 5 березня 2021.

Оцінка на Metacritic: 85/100 від критиків, та в середньому 7.5/10 від гравців.

Source of Madness

Source of Madness - це похмурий екшен з побічною прокруткою, дія якого розгортається в Суглинних Землях, перекрученому світі, натхненному творами Лавкрафта, в основі якого лежить процедурне генерування та машинне навчання ШІ. Візьміть на себе роль нового Аколіта, який вирушає в кошмарну одіссею. Розкрийте космічні таємниці Глинистих земель і Вежі Божевілля, таємничої Цитаделі на Місяці. Грайте в ПС Плюс у серпні.

Дата виходу: 5 листопада 2022.

Оцінка на Metacritic: 67/100 від критиків, та в середньому 6.0/10 від гравців.

Cursed to Golf

Cursed to Golf - це новий погляд на гольф і рогалики. Заженіть м'яч у лунку, вклавшись у пар, або прокляття поверне вас до початку поля. Досліджуйте випадково згенеровані поля в чотирьох різноманітних біомах ігрового світу разом із персонажами Гольфочистилища. Гра буде очікувати вас в підписці PS Plus у серпні.

Дата виходу: 18 серпня 2022.

Оцінка на Metacritic: 74/100 від критиків, та в середньому 5.3/10 від гравців.

Dreams

У Dreams на вас чекають тисячі ігор, створених гравцями з різних куточків світу: аркади, рольові ігри, жахи, комедії та інші - навіть жанри, яких не було до виходу Dreams! Нові творіння з'являються щодня, тож тут безмежне поле для пошуків, відкриттів і натхнення. Хочете навчитися створювати власні ігри? Dreams подарують вам інструменти та допоможуть втілити задуми, чи то ігри, меми, музика, мистецтво, чи щось іще, щоб ви змогли поділитися своїми творіннями з рештою спільноти. Гра буде доступна у підписці PS Plus у серпні.

Дата виходу: 14 лютого 2020.

Оцінка на Metacritic: 89/100 від критиків, та в середньому 8.7/10 від гравців.  

PJ Masks: Heroes of the Night

Hotel Transylvania: Scary-Tale Adventures

Lawn Mowing Simulator: Landmark Edition

Spellforce III Reforced

Midnight Fight Express

У класичний каталог PS Plus потраплять

• MediEvil: Resurrection

Ape Escape: On the Loose

Pursuit Force: Extreme Justice

Коментарі
Вибір емоджі