11

Цього місяця можливий анонс нової Metro

Остання частина серії Метро від українських розробників 4А Games була випущена більше чотирьох років тому. Протягом цього тривалого періоду розробники тримали мовчання і не брали участі у великих ігрових заходах. Після повномасштабного вторгнення рф команда змушена була переглянути сюжет наступної частини франшизи.

Зараз стало відомо, що розробник 4А Games офіційно заявлений як учасник серпневої ігрової виставки Gamescom 2023, що дає шанси на анонс наступної гри в серії Метро.

Що наразі відомо про Метро 4

Про розробку Метро 4 вперше стало відомо ще в серпні 2019 року. Незважаючи на це, деталі гри залишилися невідомими для фанатів. В цьому році відомий інсайдер Том Хендерсон висловив думку, що гру можна вже успішно завершити від початку до кінця без виявлення серйозних помилок. Якщо плани студії вдалося втілити, то реліз Метро 4 відбудеться у 2024 році.

Ця частина серії вперше отримає мультиплеєр, а головний герой, Артем, почне розмовляти. За сценарій нової частини відповідає російський письменник і автор книг Метро Дмитро Глуховський, однак поточний статус співпраці між 4A Games і Глуховським залишається невідомим.

Також варто відзначити, що ще одна українська студія, GSC Game World, буде присутня на виставці з грою S.T.A.L.K.E.R. 2. Цілком можливо, що обидві українські ігри вийдуть з невеликою різницею за часом.

Коментарі
Вибір емоджі
Sailormoon
Sailormoon
08.08.2023, 17:34

Cкоріше вже б...

Reply

Відповісти