5

Безкоштовні ігри PS Plus у липні 2024

Липень приносить мільярд пістолетів, шайби та загрозу саботажу в PS Plus Extra з лінійкою щомісячних ігор. Починаючи з 2 липня, усі користувачі ПС Плюс можуть додати до своєї ігрової бібліотеки науково-фантастичний мародерський шутер Borderlands 3, льодовий екшн NHL 24 та космічну гру-вечірку Among Us з елементами космічного корабля. На додачу до цього, 16 липня буде доступний набір нагород Genshin Impact, який є ексклюзивним для членів PS Plus.

Безплатні ігри ПС Плюс Екстра, Essential та Делюкс (Преміум) у липні 2024

Borderlands 3

Підписникам ПС плюс у липні 2024 буде доступний Borderlands 3. Стріляйте і грабуйте, щоб знайти свій шлях до пригод, сповнених хаосу. На краю галактики лежить група планет, які нещадно експлуатуються мілітаризованими корпораціями, і на яких панують грабунки та насильство. Це ваш дім - Borderlands. Зараз там з'явився божевільний культ, відомий як "Діти Сховища", який поширюється, як міжзоряна чума. Тільки у вас є союзники і арсенал, щоб знищити їх. Грайте за одного з чотирьох абсолютно нових мисливців за скарбами, яких можна повністю кастомізувати, - найвідважніших шукачів скарбів у Borderlands. Налаштуйте свого мисливця за скарбами за допомогою безлічі варіантів персоналізації, а також використовуйте їхні дерева навичок, щоб пристосувати здібності до свого стилю гри. Грайте з будь-ким у будь-який час по мережі або в кооперативі на двох гравців, незалежно від вашого рівня чи прогресу в проходженні місії. Знищуйте ворогів і долайте труднощі всією командою, але пожинайте нагороди, які належать тільки вам - ніхто не пропустить здобич.

NHL 24

Також у липні 2024 PS Plus відвідає NHL 24. Відчуйте інтенсивність хокею, адже EA Sports NHL 24 наближає вас до справжньої гри на льоду з безліччю нових ігрових функцій та оновлених режимів. Новий движок Exhaust Engine відтворює азарт і втому ігор з високим тиском, винагороджуючи тривалу атакувальну гру з ефектами, що змінюють хід гри. Оновлені навички повного контролю та оновлена система пасів Vision Passing розширюють можливості ваших стратегій і дозволяють реалізовувати їх з абсолютною точністю. Створіть свою команду NHL 24 Ultimate Team і відтворіть моменти з класичних матчів та найяскравіші моменти з недавніх подій у режимі HUT Moments, а також дослідіть розширений World of Chel, який пропонує перехресну гру, перероблений EASHL і багато іншого.

Among Us

Використовуйте командну роботу, переконання і, можливо, навіть зраду в цій унікальній онлайн-грі для вечірок... в космосі! Підготуйтеся до відльоту, але остерігайтеся Самозванця! Виконуйте завдання, щоб утримати космічний корабель і повернутися до цивілізації, але будьте напоготові, оскільки один або кілька випадкових гравців серед екіпажу є Самозванцями, які вирішили саботувати корабель і вбити всіх. Люди, що залишилися, повинні виконати свої завдання та ідентифікувати Самозванців, щоб скинути їх у безодню. Але будьте обережні! Самозванці вдадуться до всіх можливих хитрощів, щоб переконати всіх, що вони є членами екіпажу, тому не вірте всьому, що чуєте. Переконайтеся, що у вас є алібі, інакше саме вас можуть несправедливо викинути з літака! Гра буде доступна у липні 2024 в PS Plus Extra, Essential та Deluxe (Premium).

Коментарі
Вибір емоджі