5

Valve представила функцію запису ігор в Steam

Компанія анонсувала режим запису геймплея з інструментарієм для нарізки найцікавіших фрагментів. "Новий набір функцій і можливостей дасть змогу як зберігати найкращі ігрові моменти, так і записувати цілі кампанії", - похвалилася Valve. Запис поки що працює в "беті".

Як працює запис ігор в Steam

Захоплювати те, що відбувається на екрані, можна двома способами: у фоновому режимі або під час натискання на відповідну кнопку. У першому випадку програма відведе під футажі окрему папку, а користувач зможе налаштувати тривалість фрагмента і якість запису. Таким чином вдасться обмежити використовуване місце на диску.

За словами фахівців Valve, інструмент буде захоплювати тільки гру, запущену через клієнт Steam. Робочий стіл та інші програми в кадр не потраплять. Процес запису влаштований таким чином, щоб забирати якомога менше ресурсів у запущеної гри. Фіча покладається на особливості відеокарт від AMD і NVIDIA, тож у разі використання рішень від інших виробників навантаження ляже на процесор, що може істотно вплинути на швидкодію. Також дозволено вибрати, які аудіоканали повинні записуватися.

Щоб отримане відео було легше редагувати, розробники підготували часову шкалу з індикаторами режиму гри та позначками для подій. Останні можна розставляти самостійно, щоб позначити цікаві моменти. Найкраще вони працюють у тайтлах "з поліпшеною підтримкою". На момент початку бета-тестування позначки на часовій шкалі підтримуються в Dota 2 і Counter Strike 2.

Часова шкала запису в Стім

Збережене відео можна експортувати у форматі MP4 і відправити на інші пристрої, наприклад, зі Steam Deck на комп'ютер. Так, функція запису повністю сумісна з портативним ПК.

Як включити запис гри в Стім

Щоб випробувати новий режим, необхідно відкрити Steam і зайти в налаштування, вибрати пункт "Інтерфейс" і натиснути на "Участь у бета-тестуванні". Там слід вибрати одну з бета-версій. Далі знову клікніть на налаштування - там з'явиться варіант "Запис ігор". Після чого потрібно вибрати режим запису - фоново або за запитом.

Valve пообіцяла з часом випустити більше функцій для режиму запису.

Коментарі
Вибір емоджі
MrApple561
MrApple561
28.06.2024, 07:22

Вау, це реально круто. Особливо, якщо більше ігор отримають розширену підтримку такий собі додаток "все включено" виходить)

Reply

Відповісти