4

Hogwarts Legacy отримає велике оновлення

Ком'юніті-менеджер студії Чендлер Вуд розібрав кожну з добавок.

Деталі нового патчу Hogwarts Legacy 

  • Фоторежим. Любителі симпатичних скріншотів мають зрадіти новому інструменту, який запропонує безліч налаштувань на кшталт глибини різкості, насиченості тощо. Крім того, можна накинути фільтр, додати рамку, змінити час доби і навіть сезон, а також змусити персонажа позувати. "Завдяки набору поз ваш герой нарешті навчиться сідати. Ви ж просили нас додати це", - з посмішкою пояснив Вуд.
  • Перерозподіл очок навичок. Геймери зможуть скинути витрачені очки прямо з керівництва. За кожен повернутий талант доведеться заплатити 200 золота.
  • Квест «Своя справа». Завдання, яке спочатку стало ексклюзивом PlayStation, з'явиться на інших платформах. Щоб почати проходження, необхідно знайти домашнього ельфа Пенні в Хогсміді.
  • Предмети одягу і мітла. Чаклуни зможуть приміряти наспіх полагоджені окуляри Гаррі Поттера, робу і плащ в'язня Азкабану, а також забрати мітлу з лавандовим «хвостом».
  • Колишні ексклюзивні нагороди. Усі користувачі отримають оніксового грифона і рецепт зілля Фелікс Феліцис.

Усе це з'явиться в Hogwarts Legacy на ПК і консолях уже 6 червня.

Коментарі
Вибір емоджі
MrApple561
MrApple561
05.06.2024, 21:17

"Велике"?) 5 предметів, вже реалізований на іншій платформі контент, написана на колінці механіка і фоторежим це тепер велике оновлення?) Ну фоторежим може бути цікавою іграшкою, але великим це точно не назвати( от якби кооп чи хоча б ПвП арену завезли - то вже велике оновлення. А заради такого наново качати 80ГБ... І що за прикол з Грифоном? Він же був як бонус за передзамовлення, хіба ні? Де тоді мої нові унікальні предмети за моє передзамовлення? Може вони ще і контент deluxe-видання просто так роздадуть? Фігня якась

Reply

Відповісти

LLeeepps
LLeeepps (Назарій Семенюк)
06.06.2024, 18:45

У такі часи живемо) Це має бути хороша новина, хоча б через те, що це оновлення безкоштовне. Деякі компанії апдейти такої величини продають за гроші)

Reply

Відповісти

MrApple561
MrApple561
06.06.2024, 21:29

Ну теж правда) Тому і треба гравцям, як у випадку з Хелдайверс, ставити геймдевів та видавців на місце. Але за грифона все одно сумно - я реально суто через нього передзамовлення робив(

Reply

Відповісти

User Avatar
avadakedavra
10.06.2024, 08:35

Краще б якісь квести або місії додали, бо світ реально великий і порожній.

Reply

Відповісти

MrApple561
MrApple561
10.06.2024, 10:39

Ну квест один таки додадуть) Щоправда, лише для ПК-гравців)) Ну і зараз вони зайняті квідичем, який вийде у вересні. Можливо після нього і почнуть роботу над доповненням чи щось типу того Але не безкоштовно)))

Reply

Відповісти

User Avatar
avadakedavra
10.06.2024, 10:57

Було б непогано, бо я пройшов цю гру досить швидко, виконав всі однотипні квести (які повторюються і набридли), відкрив всі скриньки і т п. Для порівняння асасіна я проходив в 3 рази довше і він не так швидко набрид. Хогвартс цікавий світ, але коротка головна лінія і чогось бракує. З нетерпінням чекаю доповнень.

Reply

Відповісти