5

Інсайдер: анонс нової Resident Evil не за горами

Раніше інсайдер доповідав, що запуск «дев'ятки» могли відкласти на пізніший термін, але тепер на ці відомості можна не звертати увагу.

Інсайдер про Resident Evil 9

RE9 мають показати вже досить скоро, а вихід відбудеться наступного року. Якщо те, що я чув, залишиться в силі, реліз заплановано на січень. До того моменту проєкт перебуватиме у виробництві 7 років.
Твітнув Dusk Golem

При цьому він підкреслив, що останнім часом про січень не чув - це відносно стара інформація. Однак інсайдер думає, що команда все ще мітить саме в перший місяць 2025-го.

За словами Dusk Golem, Capcom вибудувала процес розробки серії таким чином, щоб вихід нових частин розділяли невеликі проміжки в один-два роки. Саме тому в 2018-му вийшло так, що в студії одночасно працювали над ремейками другої, третьої та четвертої частин, а також над Village і дев'ятою грою. Щось подібне відбувається в Capcom і зараз, адже на початку 2023-го вона схвалила ще одну в'язку «резиків».

Наступна Резидент Евіл від самого початку планувалася як повноцінна номерна частина - колектив із заданого курсу не збивався, як це було з «вісімкою». Dusk Golem нагадав, що в якийсь момент Village перекваліфікувалася на спін-офф, а потім знову повернулася в загальний стрій.

Інсайдер не вперше публікує відомості про RE9. Раніше він розповідав, що у дев'ятої частини найбільший бюджет в історії франшизи. Крім того, до тайтлу прикрутять відкритий світ - чистокровного «опенворлда» серед проєктів Resident Evil ще не було.

Коментарі
Вибір емоджі