5

Гравцям у Helldivers 2 на ПК знадобиться PSN-акаунт

Як пояснила Sony, раніше прив'язка облікових записів у Helldivers 2 була необов'язковою через технічні складнощі після релізу. Однак тепер, судячи з усього, все налагодилося, тому період із послабленнями добігає кінця. Який вигляд матиме перехідний процес:

З 6 травня всі нові ПК-гравці в Helldivers 2 повинні будуть пов'язати свій Steam-акаунт з обліковим записом PlayStation Network.

Обов'язкова форма входу почне з'являтися перед поточними власниками шутера на ПК з 30 травня. Потрібно зв'язати облікові записи до 4 червня. Якщо PSN-акаунта немає, його доведеться завести.

За словами компанії, цей крок допоможе краще захищати геймерів, наприклад, від грифінгу та інших зловживань. Крім того, прив'язка дасть змогу заблокованим гравцям подавати апеляції.

Реакція гравців Helldivers 2 на прив'язку до PSN

Користувачі зустріли цю новину негативно. Частина скаржиться на повсюдне зростання кількості акаунтів, необхідних для сучасних ігор, а інші звинуватили Sony в антиспоживчій політиці. Також зустрічаються коментарі, мовляв, Sony вирішила підняти показники PSN заради красивих цифр за рахунок ПК-бояр. Якщо вірити аналітикам, значна частина продажів Helldivers 2 припала саме на комп'ютерні версії. Однак важливо пам'ятати, що попередження про необхідність PSN-акаунта висіло на сторінці проєкту ще до релізу.

У перспективі для частини покупців цей проєкт ризикує просто «перетворитися на гарбуз» - не скрізь офіційно працює PSN.

Доступність PSN по світу

При цьому ця проблема актуальна не тільки для «підсанкційних регіонів», на кшталт росії. Під ударом цілком може опинитися гравець із Китаю або іншого регіону, де PSN обмежений або взагалі не доступний. PlayStation Network доступний тільки в 69 країнах.

Бан гравця з Китаю в PSN

Наприклад PSN обмежений у Китаї, китайський гравець був забанений після спроби зв'язати свій обліковий запис Steam з PSN за допомогою «програмної зміни геолокації».

Невдоволення фанатів помітне як під офіційною новиною в Steam, так і серед актуальних користувацьких відгуків.

Більшість із них виявилися негативними - у них лають необхідність прив'язки акаунта до PSN. Крім образ на адресу Sony і платформи PlayStation 5, є і конструктивні оцінки. У них скаржаться, що в низці регіонів створити акаунт PSN або прив'язати до нього гру на PC не вийде. Багато хто погрожує запросити повернення коштів за Helldivers 2, незважаючи на награні десятки годин.

Останні відгуки про Helldivers 2 в Steam

Також саме оголошення про обов'язкову прив'язку облікових записів називають обманом. Sony звинувачують у тому, що вона зібрала велику аудиторію PC-гравців і сподівається привести їх у свою екосистему. Однак знайшлися й ті, хто підтримує Sony і розробників з Arrowhead - таким гравцям дуже полюбилася Helldivers 2, тому вони без проблем зареєструвалися в PSN.

Коментарі
Вибір емоджі
MrApple561
MrApple561
04.05.2024, 19:50
(відредаговано)

До речі Steam почав робити повернення https://twitter.com/Helldiversmedia/status/1786848120757948606

Reply

Відповісти

LuckyGun
LuckyGun (Volodymyr )
04.05.2024, 20:32

Як на мене, якось всеодно . Люди вже мали звикнути до прив'язок кудись.

Reply

Відповісти

MrApple561
MrApple561
04.05.2024, 22:25

Проблема не в самому факті прив'язки, а втому що вона стала обов'язковою через дуууже довгий час після релізу. І на старті не було вказано, що вона коли-небудь стане обов'язковою А тепер на тобі - хоп! І без лівого акаунту, який ще й злити можуть, ти взагалі не можеш грати у гру, яку придбав. Купив! За власні гроші! Вже не кажучи, що PSN присутній лише у 69-ти країнах. Що робити гравцям з інших 100+ країн? Чого взагалі було можливо придбати гру у країні, де немає PSN, якщо вони знали що колись таки зроблять це обов'язковим?

Reply

Відповісти

Opdeit
Opdeit
05.05.2024, 09:18

Якщо рашкінцям неможна буде грати то я тільки радий, та і взагалі проблеми не бачу десь там зареєструватись.

Reply

Відповісти

LLeeepps
LLeeepps (Назарій Семенюк)
05.05.2024, 09:40

Як би там дійсно були лише рашка та її "друзі", то без проблем. Але чомусь PSN не можна зробити в балтійських країнах (в яких ставлення до України дуже базоване) та, наприклад, у великій частині балканських країн :(

Reply

Відповісти

MrApple561
MrApple561
05.05.2024, 20:11

Та справа навіть не у країнах дружніх чи ворожих до України Проблема в тому що це реально лажовий підхід з боку корпорації. Вони могли б це зробити абсолютно інакше. Хоча б просто попереджати з першого дня що акаунт буде обов'язковий чи ще якось (+ заборонити придбання у країнах де немає PSN з першого дня, а не через 3 місяці) І коли ми вже живемо у капіталістичному світі, то потрібно голосувати гаманцем і відгуками на просто найбільшій платформі, незалежно від країни проживання Просто щоб корпорація відчула(а вона відчує) ефект від своїх лажових дій P.S. я все ще впевнений, що ЄС зверне увагу на цей викид Sony і якось врегулює подібні питання у майбутньому чи просто штрафане японців на космічні гроші

Reply

Відповісти

MrApple561
MrApple561
05.05.2024, 20:13

Корпорації ввели цензуру патчем першого дня - і ми мовчали Корпорації прийшли за гравцями з країн без PSN - і ми мовчали Коли корпорації прийдуть за нами нікому буде говорити ©Думки великих

Reply

Відповісти

MrApple561
MrApple561
05.05.2024, 20:07

Насправді Sony мали б просто додати якийсь унікальний крутий скін/жест, можливо навіть фітчу, яку б мали тільки ті хто підключив акаунт PSN Майже гарантовано щонайменш половина (а я так думаю 75%+ гравців) підключили б акаунт І вже десь через 3-4 місяці після цього робити прив'язку обов'язковою Так, проблема з країнами де PSN недоступний все ще залишається, але хейту було б просто в десятки разів менше і можна було б якось домовитись

Reply

Відповісти

LLeeepps
LLeeepps (Назарій Семенюк)
05.05.2024, 20:44

До речі, це звучить як найбільш адекватний варіант, тим паче вони і так практикують схожу схему з PS Plus. Мене брат просив одного разу навіть купити пс плюс, щоб забрати унікальні скіни для фортнайту. Як би для цього потрібно було якийсь акаунт зробити, він би його підключив без проблем, як і купа інших гравців.

Reply

Відповісти