3

Microsoft підвищить вартість Game Pass і запустить новий рівень підписки

Купівля Activision Blizzard за майже $70 мільярдів і додавання дійної корови в особі Call of Duty в Game Pass повинні були хоч якось позначитися на політиці Microsoft. Нарешті компанія набралася сміливості оголосити новий цінник для підписки Гейм Пас, а також представила свіжий рівень для неї Гейм Пас Стандарт.

Для нових абонентів правки набудуть чинності вже з 10 липня, а для поточних передплатників - з 12 вересня.

Нові ціни Game Pass 2024

Збільшиться ціна наступних рівнів підписки:

  • Xbox Game Pass Ultimate - з $16,99 до $19,99 на місяць.
  • PC Game Pass - з $9,99 до $11,99 на місяць.
  • Xbox Game Pass Core - з $59,99 до $74,99 на рік. Вартість підписки на місяць не зміниться.
Актуальні ціни гейм пас 2024

Game Pass для консолей уже недоступний для нових абонентів, проте нинішні клієнти, які активували автоматичну оплату і не скасовують підписку, "можуть продовжити насолоджуватися цим рівнем". Як довго триватиме ця можливість - поки неясно. Після 18 вересня погасити коди на Game Pass для консолей дозволять максимум на 13 місяців.

На заміну Game Pass for Console найближчими місяцями прийде Xbox Game Pass Standard за $14,99 на місяць. Ігри не з'являтимуться в ньому в день релізу (їх додаватимуть пізніше), хоча в Game Pass для консолей така опція все ж є. За словами Microsoft, "стандартний" рівень відкриє геймерам доступ до "сотень висококласних ігор для консолі", а також дасть змогу грати по Мережі й отримувати вигідніші пропозиції в Microsoft Store.

Коментарі
Вибір емоджі