3

Інсайдер розкрив список ігор у липні PS Plus Extra і Premium 2024

Надійний інсайдер billbil-kun повідомляє, що 17 липня 2024 власникам підписок Пс Плюс Екстра і Преміум стануть доступні такі ігри:

Попередній список ігор PlayStation Plus Extra липень 2024

Remnant II

Remnant II - продовження вкрай успішної гри Remnant: From the Ashes. Представникам людства, які вижили, доведеться вирушити в моторошні світи і вступити в бій з новими нещадними тварюками і богоподібними босами. Досліджуйте глибини незвіданого наодинці або разом із друзями і завадіть злу зруйнувати реальність. Щоб не допустити винищення людства, гравцям доведеться пройти складні випробування, покладаючись на власні навички та допомогу друзів у липні в PS Plus Extra і Premium.

Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion

У липні в ПС Плюс Екстра очікуєтья Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion, яка розповідає історію Зака Фейра, молодого воїна, яким захоплюється хлопчик, якому судилося врятувати світ, якому довіряють люди, відомі як герої легенд, і якого кохає дівчина, що тримає долю планети в своїх руках. Історія мрій і честі Зака - спадщина, що пов'язує його з Хмарою, - розкривається в повній мірі в цій грандіозній сазі.

Pathfinder: Wrath of the Righteous – Enhanced Edition

У липін підписники PS Plus зможуть відкрити історію Хрестових походів.

Насмільтеся зробити крок на пустки Світової виразки, де розлом, що відкрився між світами, вивільнив всепоглинаючий жах Безодні. Понад століття сусідні країни відважно билися, намагаючись відкинути демонічні полчища назад - але безуспішно. Вам випав шанс раз і назавжди закінчити цю війну, але шлях до перемоги прихований туманом неясності. Чи станете ви сяючим ангелом, підтримуваним благородними паладинами? Або могутнім некромантом, володарем орд безсмертної нежиті? А може кимось зовсім іншим? Очоліть свою армію і киньте виклик могутнім повелителям демонів. Ваш хрестовий похід приведе в рух ланцюг подій, які назавжди змінять вас - і сам світ.

Mount & Blade II: Bannerlord

Mount & Blade II: Bannerlord - це довгоочікуване продовження знаменитого рольового симулятора середньовічних воєн Mount & Blade: Warband. Розвивайте створеного вами персонажа, досліджуючи, розоряючи і завойовуючи простори величезної середньовічної "пісочниці". Грайте так, як вам подобається. Збирайте армії, займайтеся політикою, торгуйте, виробляйте зброю, вербуйте супутників і керуйте своїми володіннями, щоб зайняти своє місце серед кальрадської аристократії. Командуйте воїнами і боріться з ними пліч-о-пліч у режимі реального часу. Обирайте вид від першої або третьої особи, щоб перейнятися атмосферою масштабних битв, освоюючи ретельно опрацьовану, але інтуїтивно зрозумілу систему бойових навичок Mount & Blade.

No More Heroes 3

No More Heroes 3 слідує за вбивцею отаку Тревісом Тачдауном, який знову бере в руки свою надійну променеву катану і прорубує собі шлях крізь десять найсмертоносніших бійців у галактиці. Легендарний вбивця Тревіс Тачдаун повертається до Саду Божевілля! Тепер він повинен піднятися на вершину галактичного рейтингу супергероїв, щоб зупинити злого принца ФУ та його дев'ятьох інопланетних поплічників від захоплення Землі.

Travis Strikes Again: No More Heroes Complete Edition

Тревіс знову атакує, його Бім Катана готова до бою! Його затягнуло в легендарну ігрову консоль "Дес Драйв Мк 2", де будуть виконані бажання тих, хто збере всі Дес Боли. Грайте за Тревіса, Бедмена і, якщо ви реально крутий чувак, навіть за Сінобу і Бедгерл вже у липні 2024 пс + Екстра і Преміум.

Крім того, з високою часткою ймовірності передплатники отримають і першу частину Remnant з підзаголовком From the Ashes, але ця інформація потребує підтвердження. Будуть і кілька ексклюзивних класичних ігор для передплатників ПС Плюс Преміум, але які - поки невідомо.

Billbil-kun впевнений, що 10 липня - Sony розкриє офіційний список новинок.

Коментарі
Вибір емоджі