7

"Один із найкращих ремастерів в історії": перші оцінки поліпшеної версії Quake II

Гра отримала дуже хороші оцінки.

Оцінки ремастеру Quake II

На сайті OpenCritic оцінка шутера склала 90 балів зі 100 на базі перших восьми рецензій. Усі журналісти порекомендували гру до проходження.

Оцінка Quake II на OpenCritic

На Metacritic середня оцінка Quake II - 89 балів зі 100 на основі восьми оглядів.

Оцінка Quake II на Metacritic

Оглядачі зійшлися на думці, що у Nightdive Studios вийшов чудовий ремастер, який слід наводити як приклад іншим розробникам. Автори Quake II - Enhanced Edition не тільки підвищили роздільну здатність і покращили графіку, а й оптимізували поведінку ШІ, додали безліч додаткового контенту, анімації, підтримку кроссплея, керування гіроскопом та інші можливості.

Один із найкращих ремастерів в історії. Він сильно покращує оригінальну гру в плані графіки та штучного інтелекту, а також додає безліч нового контенту.
Quake II - Enhanced Edition - винятковий ремастер, який перетворює улюблену класику на один із найкращих "олдскульних" шутерів, які можна купити за сущі копійки.
Практично ідеальне перевидання незабутньої гри мого дитинства. З огляду на те, що ремастер коштує всього 10 доларів, спробувати його повинен кожен, кому цікавий жанр FPS.

Журналісти окремо похвалили дуже зручне управління на консолях. Що стосується мінусів, то один з оглядачів зазначив, що на ПК у грі можливі вильоти, але вони виникають досить рідко. Ремастер Quake II вийшов на ПК, PlayStation, Xbox і Nintendo Switch. Він також доступний за передплатою Game Pass.

Коментарі
Вибір емоджі