6

Alone in the Dark, Trine 5 та інші трейлери з презентації THQ Nordic

На презентації від THQ Nordic, фанати побачили ролики щодо Titan Quest II, Alone in the Dark, Wreckreation і не тільки.

Трейлери з презентації THQ Nordic

Залишаю посилання на повний запис презентації.

Зараз у THQ Nordic у розробці 37 ігор. При цьому 20 із них ще не отримали офіційного анонсу. Перші хвилини презентації до основного шоу компанія віддала видавцю інді-ігор Handy Games.

The HandyGames Show

У гумористичному стилі видавець представив ролики за такими проєктами: Perish Exodus, Airhead, мобільної Titan Quest Eternal Embers, Lethal Honor, Townsmen VR, Oddsparks, A Rat's Quest.

Alone in the Dark

Розробники Alone in the Dark показали два монологи ключових персонажів гри. Роль детектива Едварда Карнбі виконав Девід Харбор ("Дивні дивацтва", "Чорна вдова"), а дівчині Емілі Хартвуд свою зовнішність і голос подарувала Джоді Комер ("Вбиваючи Єву", "Головний герой"). Гра виходить 25 жовтня.

South Park: Snow Day

Кооперативний 3D-екшен для фанатів всесвіту "Південного парку" вийде у 2024 році. Гру розробляють для ПК, PlayStation 5, Xbox Series і Nintendo Switch.

Outcast — A New Beginning

Пряме продовження Outcast позбулося цифри 2 у назві. На презентації розробники показали геймплей Outcast - A New Beginning, але не назвали дату виходу гри.

Wreckreation

Трейлер аркадної гонки присвятили редактору трас і кастомізації місцевого автопарку. У гри поки немає дати релізу. Проєкт має вийти на ПК, PlayStation і Xbox.

Titan Quest II

На презентації THQ Nordic Digital Showcase 2023 видавець анонсував екшен-RPG Titan Quest II. В епічному трейлері фанатам представили головного антагоніста майбутньої гри - богиню відплати Немезиду. Дата виходу Titan Quest II не оголошена. Гра вийде на ПК (Steam), PlayStation 5 і Xbox Series.

Last Train Home

Геймплейний трейлер стратегії про чеських солдатів у росії часів Громадянської війни. Гравцям доведеться не тільки керувати бійцями, як у RTS, а й постійно займатися менеджментом власного бронепоїзда. Дата виходу не оголошена.

Trine 5: A Clockwork Conspiracy

Розробники показали, які емоції має викликати їхній кооперативний платформер. Навіть доставщик піци не зміг встояти. Дата виходу: 31 серпня 2023.

Space for Sale

Гра пропонує стати міжпланетним забудовником. Одному або в кооперативі пропонується досліджувати химерну планету, добувати ресурси та створювати житло для інопланетян зі специфічними смаками. Дата виходу не оголошена.

Way Of The Hunter: Tikamoon Plains

Релізний трейлер DLC для симулятора полювання Way of the Hunter. Доповнення додає в гру новий регіон - рівнини Тікамун. Дата виходу: 11 серпня 2023.  

Tempest Rising

Розробники Tempest Rising ціляться в аудиторію, яка скучила за класичними RTS із серії Command & Conquer. Дата виходу не оголошена. До 28 серпня в Steam можна спробувати демоверсію гри.

Gothic 1 Remake

Видавець THQ Nordic опублікував трейлер Gothic 1 Remake від команди Alkimia Interactive у рамках щорічної презентації. Ролик демонструє локацію Старий табір, але не проливає світло на дату релізу проєкту. Гру створюють для ПК (Steam), PlayStation 5 і Xbox Series.

Teenage Mutant Ninja Turtles: The Last Ronin

Трейлер гри не демонструє геймплейних кадрів, тільки арт. За сюжетом із четвірки черепах вижив тільки один. Тепер він наодинці повинен помститися за свою сім'ю. Дата виходу не оголошена. Гра вийде на ПК, PS5 і Xbox Series.

Коментарі
Вибір емоджі