11

Palworld побила рекорд онлайну Cyberpunk 2077 у Steam. Понад мільйон активних користувачів

Нещодавно Palworld відзначилася в топ-10 найпопулярніших ігор в історії Steam (за піковим онлайном), а тепер вона стоїть біля таких умовно-безкоштовних ігор-титанів як PUBG, Counter-Strike 2, Dota 2 і Lost Ark.

З піковим онлайном понад 1.291 мільйона Palworld посіла п'яте місце за популярністю в Steam, побито рекорд розрекламованої Cyberpunk 2077.

Онлайн Palworld

Продажі Palworld

Розробники також повідомили про те, що продажі гри вже перевищили 4 000 000 копій по всьому світу. Нагадаємо, що гра надійшла в продаж 19 січня і наразі перебуває в ранньому доступі Steam.

Раніше розробники повідомляли про те, що геймери придбали 3 000 000 копій гри за перші 40 годин з виходу проєкту в ранньому доступі.

Продажі Palworld
Коментарі
Вибір емоджі
bkitw
bkitw
22.01.2024, 10:54

Штуку в Геймпасі дають погратись. Пощупав, помацав, що воно таке -- дідько, затягує. Вони так ненав'язливо тебе стимулюють збирати цих "палів", розширяти базу і усяким цим крафтингом маятись, що я взагалі не здивований, відчого такі дикі цифри онлайну. Стилістка також робить своє. Вони взяли найкращі механіки, мабуть, від продуктів Нінтенди і просто на них збудували оце от. Спробувати -- рекомендую. Придбати -- не те, щоб, все ж таки, ранній доступ.

Reply

Відповісти

LLeeepps
LLeeepps (Назарій Семенюк)
22.01.2024, 21:03
(відредаговано)

Про неї стільки говорять, що я вже сам думаю взяти собі геймпас на місяць та спробувати там) Ну і разом й інші ігри, які хотів з нього пограти. PS: якщо грали у Palworld, та сформували якусь думку з приводу неї, буду вдячний за відгук на сторінці гри)

Reply

Відповісти