4

Ветерани Piranha Bytes заснували студію Pithead

Якщо вірити повідомленням ЗМІ, шлях Piranha Bytes підійшов до кінця. Однак її колишній творчий керівник Бйорн Панкрац уже відкрив власну студію разом із дружиною Дженніфер Панкрац.

Нова студія розробників Готики

Як подружжя розповіло у відео, Pithead Studio було засновано 4 липня. Назву студія отримала через своє розташування в Рурському регіоні Німеччини, який славився великою кількістю шахт. А слово pithead з англійської можна перекласти як "надшахтна будівля".

Pithead Studio зосередиться на захопливих інді-іграх із глибоким сюжетом, а також із рольовими та хоррор-складовими.

Щопонеділка Бйорн і Дженні збираються випускати ролики з відповідями на запитання спільноти. Поставити їх можна прямо в коментарях під відео. Також у Pithead Studio є власний Discord-сервер та інші соціальні мережі.

Ми не кинемо займатися розробкою, тому що ми дуже любимо цю справу, і вона виходить у нас найкраще. Поки ми були частиною Piranha Bytes, ми весь час повторювали: "Захопленість - найцінніша валюта". Ми все ще впевнені в цьому висловлюванні і, як і раніше, обожнюємо свою роботу. Тож ми сподіваємося продовжити це робити. Ми любимо створювати відеоігри, в які нам самим подобається грати, і це саме те, чим ми будемо займатися в майбутньому.
Дженніфер Панкрац

Нагадаємо, Бйорн і Дженніфер Панкрац разом працювали в Piranha Bytes - перший приєднався до колективу ще 1999 року, а друга 2008-го. За весь час Бйорн встиг докласти руку до серії Gothic, Risen і ELEX. Пара пішла зі студії в листопаді 2023-го. Якщо вірити ЗМІ, це сталося через розбіжності з командою - подружжя хотіло займатися новою ELEX, тоді як інша команда поглядала на наступну "Готику".

Коментарі
Вибір емоджі