9

Перевидання Red Dead Redemption вийде на PS4 і Switch

Прийдешні версії містять основну кампанію і доповнення Undead Nightmare, де ви зіткнетеся із зомбі. Мультиплеєр у комплект не входить.

Опис розробників RDR

Red Dead Redemption - одна з найуспішніших ігор в історії, що отримала близько 170 нагород у номінації "Гра року". У ній розповідається про колишнього бандита Джона Марстона, який мандрує просторами американського фронтиру і Мексики, полюючи на своїх колишніх подільників зі знаменитої банди Ван дер Лінде заради порятунку своєї сім'ї. Пориньте в історію, дія якої починається відразу після подій гучного хіта 2018 року Red Dead Redemption 2. Епоха ковбоїв завершується, а Марстону належить відшукати людей, яких він колись називав друзями: Білла Вільямсона, Хав'єра Ескуелу і ватажка банди Датча ван дер Лінде.

Red Dead Redemption для PS4 і Switch стартує 17 серпня в "цифрі" і 13 жовтня у фізичному вигляді. Ціна - $49,99. На Xbox One і Series вестерн уже доступний у режимі зворотної сумісності з Xbox 360.

Коментарі
Вибір емоджі
bkitw
bkitw
07.08.2023, 18:38

Дуже сильно плачуть і хаять в коментарях різних каналів про те, який це дебільний, "вштанінасерний" хід від Рокстарів, але... аргументувати свою позицію вдається жодному. Чому це погано? Хто вам винен ремастер чи ремейк? Незрозуміло. Геймери в люті в черговий раз.

Reply

Відповісти

LuckyGun
LuckyGun (Volodymyr )
07.08.2023, 19:01

Люди сруть їх за те, що це не ремейк або ремастер. Хоча просили все це тільки заради порту на інші платформи, а особливо пк. Хоча рокстар і так нічого нікому не обіцяли

Reply

Відповісти

User Avatar
lYorick
07.08.2023, 19:24

думаю, що всі бісяться виключне через те що на пк релізу не буде. та й в цілому не дуже зрозуміло який сенс випускати це на пс4 яку не сьогодні-завтра знімуть з продажу, навіть з урахуванням зворотньої сумісності. по нінтендо питань нема, тішусь що зможу пограти в рдр.

Reply

Відповісти