8

Reuters: Tencent працює над мобільною версією Elden Ring із мікротранзакціями

За словами анонімних джерел, близьких до справ Tencent, для роботи над адаптацією Elden Ring було сформовано команду з кількох десятків людей. Холдинг має намір перетворити Elden Ring на умовно-безкоштовний тайтл із внутрішньоігровими покупками, схожий на Genshin Impact. Фахівці б'ються над прототипом, проте процес іде досить повільно.

Мета мобільної Elden Ring

Навіщо Tencent взялася за переробку Elden Ring? Наразі компанія гостро потребує нового хіта, оскільки її доходи від ігрового сегмента перестали бурхливо зростати, а сам підрозділ зіткнувся з низкою випробувань. PUBG Mobile продовжує приносити хороший прибуток, але свіжіші тайтли не виправдали надій.

Ми в розгубленості, оскільки наші конкуренти продовжують випускати нові продукти, через що ми залишаємося з відчуттям, ніби нічого не досягли.
Гендиректор Поні Ма

Раніше холдинг спробував адаптувати серію NieR для мобільних пристроїв, але, якщо вірити ЗМІ, у грудні 2023-го проєкт був скасований. Гра перебувала у виробництві протягом двох років. Команді не вдалося знайти відповідну систему монетизації, щоб окупити витрати на виробництво і ліцензійні відрахування Square Enix.

Повертаючись до Elden Ring, нагадаємо, у виробництві перебуває доповнення Shadow of the Erdtree. Якщо спиратися на грудневий витік, реліз DLC може відбутися до кінця лютого.

Коментарі
Вибір емоджі
MrApple561
MrApple561
06.02.2024, 14:27

Навіть найкращі падають так низько :(

Reply

Відповісти

CyMpAk
CyMpAk (CyMpAk_UA )
08.02.2024, 21:26

Мікротранзакції... Цим все сказано.

Reply

Відповісти