4

Чутка: власники PlayStation зможуть першими пограти в Modern Warfare III

На арабському YouTube-каналі PlayStation ненадовго з'явилося рекламне відео Call of Duty: Modern Warfare III. На звичайне промо ніхто не звернув би увагу, якби не позначка в кінці. Судячи з неї, консолі Sony знову першими отримають доступ до "бети" шутера.

Текст на арабській мові Текст перекладений на англійську мову
Зіграйте в демоверсію на PlayStation першими <...> Доступно на PlayStation як мінімум на п'ять днів раніше, ніж на будь-якій іншій платформі. Для ранньої "бети" потрібне попереднє замовлення.
Текст із ролика

Схоже, Modern Warfare III відвідає відразу два покоління консолей.

Угода між Sony та Activision

Activision дозволяє подібне завдяки маркетинговій угоді з Sony. Якщо вірити судовим документам, Call of Duty 2023-го стане останньою грою, яку випустять у рамках поточних домовленостей.

У минулому власники попередніх замовлень Call of Duty на PlayStation теж допускалися до тестування першими. Так було з торішньою Modern Warfare II, Vanguard та іншими проєктами серії. Чи зможе Sony укласти ще один схожий договір з Activision - неясно. Найімовірніше, вести переговори доведеться вже з Microsoft, яка може стати новою господинею студії.

У липні Microsoft і Sony підписали угоду, в якій перша зобов'язалася випускати ігри серії Call of Duty на PlayStation протягом 10 років. Раніше японці відмовлялися від укладення такого договору.

Call of Duty: Modern Warfare III вийде 10 листопада. Подробиці тайтла стануть відомі 17 серпня, коли почнеться відповідна подія в Warzone 2.0.

Коментарі
Вибір емоджі
Darch
Darch
18.08.2023, 04:49

Навіщо колда коли є Батла?💀💀💀💀

Reply

Відповісти