3

Team Fortress 2 стане частиною кросовер-екшену Funko Fusion

Funko Fusion пропонує досліджувати вручну створені світи за мотивами "Світу Юрського періоду", "Назад у майбутнє", "Щелеп", "Зоряного крейсера "Галактика"" та інших культових франшиз. На вибір є понад 60 персонажів із понад 20 улюблених фанатами всесвітів - у кожного персонажа свій набір зброї та вмінь.

Team Fortress 2 в Funko Fusion

Однією з франшиз стане Team Fortress 2: у Funko Fusion з'являться Кулеметник з "Сашею", Розвідник з обрізом, Медик зі шприцеметом і Інженер з турелями. Судячи з усього, як тематичну локацію додадуть фанко-версію карти 2Fort. Комплект із Team Fortress 2 стане безкоштовним ексклюзивом для Steam.

Таймінг в анонса не найвдаліший: Team Fortress 2 валиться під натиском ботів. Днями користувачі повідомляли, що Valve почала активніше банити ботоводів, але перемогу над ними поки що не святкують - жодних виразних анонсів із цього приводу не було, гравці вимірюють кількість ботів у грі "на око". Тож контентний апдейт по Team Fortress 2 у зовсім іншому проєкті в спільноті викликає не радість, а радше здивування.

Funko Fusion стартує 13 вересня на ПК (Steam), Xbox, PlayStation і Switch.

Коментарі
Вибір емоджі